Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Představte se, guilďáci

Goto down 
+25
kjubik
Sawyer
Unfo/Unfex
ZeoBorlis
Lovegirls
oreke112
mischel
hugiss
shiftyx
Epo
Chozlok
Nampeed
Zaryel
Slayton
Palmert
Gerzak
FaKi
Micinak
micinus
jerd
Scorpi
Unholly
Bugabu
Koniash
Bols
29 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Bols
Admin
Bols


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 10. 06. 11
Age : 35
Location : Brno

Představte se, guilďáci Empty
PříspěvekPředmět: Představte se, guilďáci   Představte se, guilďáci EmptyFri Jun 10, 2011 8:33 am

Tak jmenuji se Michal alias bols neb o Marleo...
Pokud někdo něco tak neváhejte a napište jsem tu pro vás:) ohledně Web stránek a fóra buďte prosím rozumí. myslím tím nespamujte zbytečne.. nevkládejte nevhodné věci.. pokud Vám něco nepojede nebo nepůjde tak prosím neváhejte a napište to určeného Topicku co nejdříve vyřeším.... Pokud něco bude opravdu hořet jsem na FB
Phdr Votýpka Jr.
nebo vlach.michal@seznam.cz


Tady je par fotek at vímte s kým máte tu čest:D

Představte se, guilďáci 95231220636590796107537
Představte se, guilďáci 83291225539713371107537


Naposledy upravil Bols dne Wed May 23, 2012 8:16 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://planb.forumczech.com
Koniash

Koniash


Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 10. 06. 11
Location : Letní chata ve Winterspringu, zimu trávím v Nagrandu.

Představte se, guilďáci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se, guilďáci   Představte se, guilďáci EmptyFri Jun 10, 2011 9:48 am

Jméno mé jest Koniash, ve hře je možné mě najít především na charakterech Conie, Sunnygirl, Tobiash či Firelight.
Věk není důležitý, a stejně jsem ho zapomněl.
Některé z vás znám již z předchozích serverů či guild. Stále jsem zůstal Alkoholikem (velké "a" je tam záměrně), občas jsem i Notorik, ale pouze vzácně.
Jsem příznivcem heavy metalu, hard rocku a příbuzných žánrů.
Pro snažší navazování vztahů s opačným pohlavím jsem se začal zajímat o studium vesmíru a umím rozprávět o hvězdách, hraji na kytaru, především na akustickou (při romantické atmosféře kolem hořícího ohně), ale občas i na elektrickou.
Často čtu (500 stránek za den není problém), v poslední době především sci-fi a fantasy (T. Pratchett, Pilipiuk, česká série JFK...), ale záběr mám široký, od detektivek, historických románů či thrillerů (J. Deaver, W. Smith, R. Ludlum...) až po filosofická díla (F. Nietzsche, Aristoteles, Pascal...). V poslední době bohužel i skripta, a to v míře větší než velké.
Jsem příznivec ironie, černého, morbidního a absurního humoru, satiry a sarkasmu. Díky tomu mám rád např. seriály Black Books či Red Dwarf, z filmů vzpomenu např. Waynův svět, Život Briana (Monty Python), ruské Svéráz národního lovu/rybolovu.
Nutno počítat s tím, že jsem i kritik, reptal a bojovník proti likvidaci českého jazyka, což bude můj hlavní přínos guildě. Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Bugabu

Bugabu


Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 10. 06. 11

Představte se, guilďáci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se, guilďáci   Představte se, guilďáci EmptySat Jun 11, 2011 8:32 am

Tak dobre, idem na to aj ja Very Happy Very Happy v hre som bugabu, niektori ma volaju bubak Very Happy Very Happy inac sa volam Lucia Very Happy mam rada smiech Very Happy Very Happy a deti Very Happy aj ked v hre niekedy nadavam na pokemonov , mam ich v podstate rada Very Happy verte mi Very Happy no inac moje hobby hudba kapelky hlavne Nightwish, Landa, Nirvana, a pod Very Happy podla nalady Very Happy a este nieco Very Happy milujem piveckoo Very Happy tak a tu ma mate Very Happy Very Happy affraid


https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/542/40196142243836349313087.jpg/
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/62/dsc02783f.jpg/
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/13/dsc02772z.jpg/
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/7/dsc02721i.jpg/
Návrat nahoru Goto down
Unholly

Unholly


Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 12. 06. 11

Představte se, guilďáci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se, guilďáci   Představte se, guilďáci EmptySun Jun 12, 2011 12:34 pm

Mno takze v hre ma vidavat pod nickom Unholly popripade na altoch a inych kreaturach..
Medzi moje konicky patri sci-fi, romany (nie pre zeny Smile), a sport.. Co sa sa sf tyka mam odsledovane vsetky diely StarGate, Andromeda, StarTrek a podobne serialy odpredu odzadu aspon 5x Razz ..
Z knih hlavne stratena generacia, inak Verneovky a v podstate vsetko co ma hlavu a patu... Sice v poslednej dobe som na tom ako koniash - cize skripta...
Mnop a co ja viem neni som sice s gildou az tak dlho ale nejak som sa tu zabival a je mi s vami fajn, takze ako sa pravilo za komunismu: JE ČAS SOUDRUZI, SKONCOVAT S ALKOHOLEM! Very Happy

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/804/26032011022.jpg/
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/854/dscn5303.jpg/
Návrat nahoru Goto down
Scorpi

Scorpi


Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 11. 06. 11
Age : 41

Představte se, guilďáci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se, guilďáci   Představte se, guilďáci EmptySun Jun 12, 2011 10:11 pm

Taaaakze Jmenuju se Ondra a vsichni me znate jako Scorpiho :-) Jsem uz starsi pardal, tahne mi na 30. Pochazim z Litomeric taaakze drsnej sever pirat Wow hraju asi 2 roky (takze furt noob) Hudbu jedu punk, rock, Oi! a klasickej bigbeat Very Happy tot vse, alles, odchod!!!! Very Happy



Představte se, guilďáci 36197132497020105651100

kterej jsem ja asi poznate Very Happy

Představte se, guilďáci P4300822

trocha WoW propagandy Very Happy

Představte se, guilďáci P4300815.th



Na zadost spoluhracu zde je moje zena :-)


Naposledy upravil Scorpi dne Tue Sep 27, 2011 8:01 pm, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
jerd

jerd


Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 10. 06. 11
Age : 36
Location : Bratislava

Představte se, guilďáci Empty
PříspěvekPředmět: jerd   Představte se, guilďáci EmptyMon Jun 13, 2011 3:15 pm

V realnem svete byvam vacsionu Jaroslav alebo Jarek, vo wow s malyma prestavkama Jerd a v BoJ sem byl skoro od zacatku. z knih hlavne scifi, fantasy a vsetko o lekoch, vo filmoch preferujem Tima Burtona a v hudbe hlavne flobots a pendulum ale mam rad aj ludovky a metal... no a pijem to co je po ruke takze od dobreho piva, cez kvalitni vino az ke vysokoalkoholickym palenkam.

Představte se, guilďáci 97626363

ja sem ten co ma pivo do tretiny plne.
Návrat nahoru Goto down
micinus

micinus


Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 10. 06. 11
Age : 32

Představte se, guilďáci Empty
PříspěvekPředmět: Micinus (to DKčko)   Představte se, guilďáci EmptyTue Jun 14, 2011 1:17 pm

Tož já, starší z bratrů, se jmenuji Martin a ve hře mě uvidíte nejčastěji na DK s nickem Micinus. Nedávno jsem oslavil dvacetiny (a začal se chovat jako patnáctiletý puberťák Very Happy), su ze Slovácka a studuju prvním rokem na FEKTu v Brně. WOW hraju s přestávkama už pár let, začínal jsem na Sargerasu, pak Anthorie a poslední už téměř dva roky jsem na Twinu. Záliby...no, rád zhlédnu nějaký kvalitní filmeček, co se týče hudby tak nepohrdnu téměř ničím (krom posraného techna), v poslední době u mě asi vedou Pendulum. Přikládám fotku s mým (brzo) patnáctiletým bratrem Rosťou-Micinakem

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/14/p4300405.jpg/
Návrat nahoru Goto down
Micinak

Micinak


Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 11. 06. 11
Age : 27

Představte se, guilďáci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se, guilďáci   Představte se, guilďáci EmptyTue Jun 14, 2011 2:07 pm

Tak co bratr načal tak dokončím... Je mi skoro 15 (přesněj za 4 dny).
Wow hraju stejně dlouho jako bratr, takže nějaké 4 roky s menšíma přestávkama. Taky jsem začínal na Sargerasu, pak Mystiq, Anthoria a teď Twinstar. Ve hře jsem buď jako War Micin, nebo v době raidů jako Micinak.
Do mých zálib nepatří ani tak filmy, jako spíš seriály (Red Dwarf, Furutama, Himym etc....) a co se týče hudby tak u mě vede Power/Heavy Metal! Twisted Evil Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
FaKi

FaKi


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 10. 06. 11

Představte se, guilďáci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se, guilďáci   Představte se, guilďáci EmptyTue Jun 14, 2011 6:04 pm

Tak nazdarte srabove, v hre ma poznate pod nickom FaKi a tie dalsie divne nicky. WoW hrajem hmm hmm hmm dobrych par rokov asi tak 4-5 neviem nejak tak Very Happy V reale pracujem ako guma resp. som gumovany, som zabijak a dokazam vas kill holymi rukami tak bacha na mna Very Happy Pocuvam hudbu kde nespieva pokemon ktory ma zmutovany hlas 3mi syntetizatormi. Dalej som maniak do sportu a to akehokolvek pozrem si kludne aj krasokorculovanie. Prilozim vam aj par foto nech si vite predstavit typka co sedi za tym monitorom.

1.relax v Bosne
Představte se, guilďáci Dsc00792jz
2.Alkajda u kamosa v zahrade
Představte se, guilďáci Dsc05587e
Návrat nahoru Goto down
Gerzak




Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 12. 06. 11
Age : 36

Představte se, guilďáci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se, guilďáci   Představte se, guilďáci EmptyThu Jun 16, 2011 12:10 pm

GERZAK volam sa lubo a mam 23 rokov zaluby hudba hry knihy filmy Razz
Návrat nahoru Goto down
Palmert

Palmert


Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 21. 06. 11

Představte se, guilďáci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se, guilďáci   Představte se, guilďáci EmptyWed Jun 22, 2011 10:55 am

Taky bych měl asi začít.Mé jméno je v realu Petr,ale ve hře mě najdete pod nickem Palmert(hunt),Palos(DK) a Sargin(druid).Wow sem hraval na Mystiq,ale dal sem si větši pauzu takže ted už to je rok co hraju na Twinstaru Smile Nejradši poslouchám hudbu podle nálady ale moje oblíbena kapela je Nickelback.Moje zaliba je modelařina Smile Fotku vám neukažu ještě byste tyden nespali Very Happy Very Happy A určitě sem velky komik Very Happy srandu mam velmi rád
Návrat nahoru Goto down
Slayton

Slayton


Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 27. 06. 11
Location : Holešov

Představte se, guilďáci Empty
PříspěvekPředmět: tohle me naprosto charakterizuje :) Tohle jsem ja :)   Představte se, guilďáci EmptySat Jul 30, 2011 8:21 pm

Návrat nahoru Goto down
Zaryel
Admin
Zaryel


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 27. 06. 11
Age : 33

Představte se, guilďáci Empty
PříspěvekPředmět: Zaryel alias chytrolín   Představte se, guilďáci EmptyWed Aug 10, 2011 8:59 pm

Takže hezky od začátku...
Jmenuju se Pavel a je mi aktuálně 20 let (ale tipují mi běžně tak 25-30) a jsem od Liberce.
WoW hraju tak cca půl roku, z toho nejradši DK (ano, nečekaně)
Navíc studuju dvě VŠ - mezinárodní obchod a manažerskou informatiku.
A tady máte jednu fotku, mě snad poznáte pirat
Představte se, guilďáci 64090967
Návrat nahoru Goto down
Nampeed




Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 28. 06. 11

Představte se, guilďáci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se, guilďáci   Představte se, guilďáci EmptyMon Aug 22, 2011 11:06 am

Zdravím lidi, tak já jsem nějaký Kuba. Věkem mi je téměř 24, občas studuju VŠ, mám rád výlety s fajn lidma, z hudby poslouchám podle nálady, ale techno a takové nemusím, občas něco přečtu ale Blesk určitě ne Very Happy No o wow.. s tím jsem se prvně setkal v 17 a od té doby jej občas hraju.. No podle fotky asi poznáte kdo jsem já a ta fajn osůbka vedle mě je Chozlok :-)Představte se, guilďáci 270015_1755306528633_1418056160_31503050_1116659_n
Návrat nahoru Goto down
Chozlok

Chozlok


Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 28. 06. 11

Představte se, guilďáci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se, guilďáci   Představte se, guilďáci EmptyMon Aug 22, 2011 11:24 am

Tak na žádost některých z Vás jsem se rozhodla napsat něco málo o sobě Twisted Evil Foto máte navrchu, ale ještě jedno sem vložím, abyste viděli, že jsem tak trochu magor Smile
Od začátku je to takhle, v civilním životě mi nejčastěji říkají Klára, jsem magor, jak už jsem říkala, takže mě baví upalovat se na fireshow, skákat při historických i jiných tancích, běhat po lesích, poslouchat nějakou tu hudbu od folku až po metal, no a občas i hrát wow, které teda netuším, jak dlouho hraju, ale nic moc Very Happy Od září snad zase nastoupím do školy, i když nevím, proč to dělám Very Happy

No a tady to foto (ano, i takhle občas vypadám pirat )
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/833/klarka.gif/
Návrat nahoru Goto down
FaKi

FaKi


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 10. 06. 11

Představte se, guilďáci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se, guilďáci   Představte se, guilďáci EmptyTue Aug 23, 2011 6:48 am

maariu to co je nejaky vooodoo ritual ? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Chozlok

Chozlok


Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 28. 06. 11

Představte se, guilďáci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se, guilďáci   Představte se, guilďáci EmptyTue Aug 23, 2011 9:01 am

Ne ne, to je jenom Ikit Claw, snažící se zvrátit průběh bitvy mezi Bretoňci a Temnými elfy ve svůj prospěch Very Happy
Návrat nahoru Goto down
FaKi

FaKi


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 10. 06. 11

Představte se, guilďáci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se, guilďáci   Představte se, guilďáci EmptyTue Aug 23, 2011 10:10 am

Na toto som stary Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Epo

Epo


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 28. 06. 11
Age : 31
Location : proměnlivá

Představte se, guilďáci Empty
PříspěvekPředmět: Epo   Představte se, guilďáci EmptyWed Aug 31, 2011 6:29 pm

Ahoj takže moje jméno je Petr ve wowku me najdete pod charama Epo, Skoto, Soptik je mi 19 let. Moje záliby jsou WOW, občas se projedu na kole ale většinu volého času mi sežere wowko. Na fotce jsem s Belfkou.

Představte se, guilďáci P1170398.th


Návrat nahoru Goto down
shiftyx

shiftyx


Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 26. 07. 11
Age : 32
Location : Štětí

Představte se, guilďáci Empty
PříspěvekPředmět: SHIFTYYYYY!!!!!   Představte se, guilďáci EmptyWed Aug 31, 2011 6:59 pm

cheers Jo to jsem ja je mi 20 a uz jsme starej to je asi tak vsechno co ve zkluzu muzu napsat Very Happy

OK tu jsme ja Very Happy

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/833/img4774u.jpg/
Návrat nahoru Goto down
hugiss

hugiss


Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 15. 06. 11

Představte se, guilďáci Empty
PříspěvekPředmět: Jeviba   Představte se, guilďáci EmptyFri Sep 02, 2011 5:39 pm



Naposledy upravil hugiss dne Fri Sep 16, 2011 12:19 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
mischel




Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 12. 06. 11

Představte se, guilďáci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se, guilďáci   Představte se, guilďáci EmptyFri Sep 02, 2011 7:01 pm

https://i.imgur.com/EAIAl.jpg

Tak toto som ja mischel.....nieže sa mi budete smiat,ako vyzeram: D:DD
Návrat nahoru Goto down
hugiss

hugiss


Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 15. 06. 11

Představte se, guilďáci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se, guilďáci   Představte se, guilďáci EmptyFri Sep 02, 2011 7:25 pm

mischel napsal:
https://i.imgur.com/EAIAl.jpg

Tak toto som ja mischel.....nieže sa mi budete smiat,ako vyzeram: D:DD



to len jednu daj si aspon 5 ako ja:) nech te je vidno celou ne jen z boku
bounce
Návrat nahoru Goto down
mischel




Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 12. 06. 11

Představte se, guilďáci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se, guilďáci   Představte se, guilďáci EmptyFri Sep 02, 2011 10:32 pm

hugiss napsal:
mischel napsal:
https://i.imgur.com/EAIAl.jpg

Tak toto som ja mischel.....nieže sa mi budete smiat,ako vyzeram: D:DD



to len jednu daj si aspon 5 ako ja:) nech te je vidno celou ne jen z boku
bounce




stači ti jedna. :DDDD
Návrat nahoru Goto down
Bols
Admin
Bols


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 10. 06. 11
Age : 35
Location : Brno

Představte se, guilďáci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se, guilďáci   Představte se, guilďáci EmptyMon Sep 05, 2011 5:43 am

Jen tak mezi náma souhlasím s hugim:) myslím že více fotek by bylo lepšíVery Happy opět ve mě zabijí představu o holce která hraje wow:D
Návrat nahoru Goto down
https://planb.forumczech.com
Sponsored content





Představte se, guilďáci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se, guilďáci   Představte se, guilďáci Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Představte se, guilďáci
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Představte se jinak!

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Členové guildy a jejich odhalení-
Přejdi na: