Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Představte se, guilďáci

Goto down 
+25
kjubik
Sawyer
Unfo/Unfex
ZeoBorlis
Lovegirls
oreke112
mischel
hugiss
shiftyx
Epo
Chozlok
Nampeed
Zaryel
Slayton
Palmert
Gerzak
FaKi
Micinak
micinus
jerd
Scorpi
Unholly
Bugabu
Koniash
Bols
29 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Bols
Admin
Bols


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 10. 06. 11
Age : 35
Location : Brno

Představte se, guilďáci - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: howl   Představte se, guilďáci - Stránka 2 EmptySun Nov 27, 2011 4:43 pm

Tak jste to slyšeli sami ne? flower Slečna Howl




Představte se, guilďáci - Stránka 2 Img1965hl
Shot at 2011-11-24


Představte se, guilďáci - Stránka 2 35131103014353087478100
Shot at 2011-11-24
Návrat nahoru Goto down
https://planb.forumczech.com
oreke112




Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 24. 09. 11

Představte se, guilďáci - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Oreke   Představte se, guilďáci - Stránka 2 EmptyTue Nov 29, 2011 4:15 pm

Tak abych se taky asi prředstavil :-) Jmenuju se Jakub, je mi 19 let a pocházím z města Veselí nad Moravou. Studuji VŠ v Olomouci obor Chemie. Moje koníčky jsou fotba, wow, anime a děvčata :-D Povahově jsem něco mezi flegmatikem a občasným cholerikem. Mám rád lidi se smyslem pro humor, dobrou partu a dobre pití :-) pro vizualni predstavu sem dam par fotek :-)




https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/43/fotocij.jpg/
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/534/fotto.jpg/
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/100/swiss.jpg/
Návrat nahoru Goto down
Zaryel
Admin
Zaryel


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 27. 06. 11
Age : 33

Představte se, guilďáci - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se, guilďáci   Představte se, guilďáci - Stránka 2 EmptyTue Nov 29, 2011 5:33 pm

ty dvě kapitánky beru Cool
Návrat nahoru Goto down
Bols
Admin
Bols


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 10. 06. 11
Age : 35
Location : Brno

Představte se, guilďáci - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se, guilďáci   Představte se, guilďáci - Stránka 2 EmptyTue Nov 29, 2011 6:08 pm

juu tweety


No zary asi budeme muset vytvorit rozpis:)) nebo časový harmonogram střídáníSmile
Návrat nahoru Goto down
https://planb.forumczech.com
Lovegirls




Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 25. 11. 11
Age : 31
Location : Tábor

Představte se, guilďáci - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se, guilďáci   Představte se, guilďáci - Stránka 2 EmptyTue Nov 29, 2011 9:28 pm

Ahoj Guildáci, tak je čas abych se taky představil Smile Jmenuju se Miroslav ( řikejte mi když tak Míro či Timexi Wink ...)
Dělám závodně atletiku cca 3,5 roku za tu dobu jsem stihnul vyhrát několikrát kraj a dokonce jednou MČR ve skoku vysokém takže jsem tu druhej skokan Wink
výkony zatim - 204cm, dálka 720cm, 100 - 11,08 vs. Bolt 9,56 Very Happy ... dále se samozřejmě zajímám o ženy,
poslouchám Rave ( dnb, techno, hardstyle, trance, elektro atd. ) Smile
jestli o mě něco někdo bude chcít vědět tak FCB Wink - Very Happy Very Happy Very Happy facebook.com/profile.php?id=1842504890&ref=tn_tnmn Very Happy Very Happy Very Happy jinak moje BMI - 182cm vs 67kg Very Happy Razz


Very Happy Very Happy Very Happy imageshack.us/photo/my-images/839/imag0986a.jpg Very Happy Very Happy Very Happy
Very Happy Very Happy Very Happy imageshack.us/photo/my-images/210/16771813844339911991842.jpg Very Happy Very Happy Very Happy

odkazy jsou bez předpon tak si dopiště ale vyhledavač by je měl najít i bez nich Wink
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1842504890&ref=tn_tnm
FaKi

FaKi


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 10. 06. 11

Představte se, guilďáci - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se, guilďáci   Představte se, guilďáci - Stránka 2 EmptyWed Nov 30, 2011 6:47 pm

to si sa fotil sam ked si skakal ? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Lovegirls




Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 25. 11. 11
Age : 31
Location : Tábor

Představte se, guilďáci - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se, guilďáci   Představte se, guilďáci - Stránka 2 EmptyWed Nov 30, 2011 9:55 pm

FaKi napsal:
to si sa fotil sam ked si skakal ? Very Happy


samozřejmě Faki Wink to byl teleport od loka Smile ... a charge na latku Wink j:D Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1842504890&ref=tn_tnm
ZeoBorlis




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 24. 11. 11
Age : 33
Location : Benešov u Prahy

Představte se, guilďáci - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Tož to sem já   Představte se, guilďáci - Stránka 2 EmptyThu Dec 08, 2011 5:42 pm

Jistě mne znáte ve hře pod jménem ZeoBorlis, ano, velmi otravný člen guildy Very Happy. Ve skutečnosti se jmenuji Zdeněk Borl, od tohodle zmrveného jména sem si odvodil "pseudonym" ZeoBorlis, pod kterým se podepisuji na obrazy a pod texty.
Je mi 21 let a ze všeho nejradši mám umění ( preferuji výtvarné) a hudbu ( trance, d&b). Hodím sem pár fotek... ale varuji....

... tohle měla být umělecká fotka

tohle taky...

poslední zvonění

No a teď sem vám chtěl ukázat něco z těch mých čmáranic, co považuju za umění....

to je kámoška
tohle je archanděl Tyrael, vám je snad znám..

ne moc povedenej obrázek, jmenuje se Smoking gentelman a teď už je na zdi mého kamaráda v Birminghamu

tohle je namalované propiskou Smile
Návrat nahoru Goto down
http://zeoborlis.deviantart.com
FaKi

FaKi


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 10. 06. 11

Představte se, guilďáci - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se, guilďáci   Představte se, guilďáci - Stránka 2 EmptyFri Dec 09, 2011 3:04 pm

Zeo nefajci bude taboliet brucho Very Happy pekne carbes za to tauznavam Very Happy
Hmm co takto nakreslit nejakych hroudakov a logo Plan B ? Very Happy v elektronickej forme ? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Zaryel
Admin
Zaryel


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 27. 06. 11
Age : 33

Představte se, guilďáci - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se, guilďáci   Představte se, guilďáci - Stránka 2 EmptyMon Dec 26, 2011 4:08 pm

Tímto chci poprosit i ostatní nové hráče, aby se nám tu také představili a nebojte se, my už jsme se tu také historicky znemožnili. Pomůže to trochu lépe navázat vztahy. Cool
Návrat nahoru Goto down
Unfo/Unfex

Unfo/Unfex


Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 15. 01. 12
Age : 33

Představte se, guilďáci - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se, guilďáci   Představte se, guilďáci - Stránka 2 EmptySun Jan 15, 2012 10:15 pm

tak dobry vecer volam sa Unfo, ( facebookovy pseudonym Stefan Olejnik ) som z Bratislavy/Piestan mam 21 rokov pracujem ako obchodny zastupca pre jednu firmu ( oprava, momentalne ako supervizor ) po tom co som zistil ze ekonomicka univerzita je pod moju uroven xD

som Shamanom od nepamati ( skutocne si to nepamatam kedy som ho zakladal )
v guilde som chvilu, ale dost podstatnu na to aby som sa donutil spravit si ucet na fore cize here it goes...

predtym ako verejne odhalim svoju podobu, par vylepsujucich faktov:

NEPIJEM radler
spievam, hram na klarinet flautu a gitaru
dokazem driftovat s prednym nahonom a viem vymenit koleso...
tiez dokazem tazke triky s kartami ale musim mat dlhe rukavy...
wow hram asi 5 rokov...

uz sa tomu asi nevyhnem cize...

imageshack.us/photo/my-images/3/69666686.jpg/
imageshack.us/photo/my-images/859/pic1tr.jpg/
imageshack.us/photo/my-images/6/pic2qh.jpg/
imageshack.us/photo/my-images/845/pic3yy.jpg/
imageshack.us/photo/my-images/198/pic4pl.jpg/
imageshack.us/photo/my-images/198/pic4pl.jpg/


Naposledy upravil Unfo dne Wed Feb 22, 2012 8:15 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sawyer

Sawyer


Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 18. 01. 12

Představte se, guilďáci - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Představte se, guilďáci   Představte se, guilďáci - Stránka 2 EmptyWed Jan 18, 2012 6:38 pm

Takže mé jméno je Karel. je mi 21 let a momentálně se nacházím na opačné straně Země, daleko od mojí milované a rodné jižní Moravy. Vystudovaný průmyslovák, nyní se zabývám grafickým designem. Do ČR se vracím na jaře a pak hurá na vysokou Very Happy Takže počítám s tím, že si raidování ještě užiju dost a dost Very Happy Jinak podle hodnocení mých přátel jsem alkoholik, demagog, militantní nacionalista, pohan a mohl bych jmenovat spousty dalších..stejně vznešených vlastností Very Happy Jinak se omlouvám za tmavé vzezření na fotce..ale slunko je tu fakt sviňa Very Happy

Představte se, guilďáci - Stránka 2 Snapshot20110901ke


Naposledy upravil Sawyer dne Wed Jan 18, 2012 6:49 pm, celkově upraveno 2 krát (Reason for editing : Photo)
Návrat nahoru Goto down
kjubik




Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 24. 12. 11

Představte se, guilďáci - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se, guilďáci   Představte se, guilďáci - Stránka 2 EmptySat Feb 04, 2012 8:14 pm

Ahoj,

reálné jméno je Jakub, je mě 25 let a pracuju jako reklamační technik v jedné z největších distrubučních IT firem v České republice.
Má hlavní náplň je komunikace s dodavateli převážně ze zahraničí, ale i z tuzemska :-)

Kdo by neznal firmy jako MSI, Sapphire, Chieftec, Kingmax, Patriot atd :-)

Představte se, guilďáci - Stránka 2 40643532114728791569310

Jinak mezi mé oblíbené věci mimo WoW jsou fotbálek, sport ale hlavně kamarádi a společné akce s nima .

Máte fotku, je z letošních hor :-)

Tak se můžete pobavit :-)
Návrat nahoru Goto down
FaKi

FaKi


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 10. 06. 11

Představte se, guilďáci - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se, guilďáci   Představte se, guilďáci - Stránka 2 EmptySun Feb 05, 2012 11:30 am

potrebujem zohnat lacitko Enter na lenovo notebook - diky Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Scorpi

Scorpi


Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 11. 06. 11
Age : 41

Představte se, guilďáci - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se, guilďáci   Představte se, guilďáci - Stránka 2 EmptySun Feb 05, 2012 5:10 pm

Ne Faki ty potrebujes nekoho kdo ukaze bubakovi jak se ma chovat k pocitaci :-D
Návrat nahoru Goto down
Cipo85

Cipo85


Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 02. 03. 12
Age : 38

Představte se, guilďáci - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Představte se, guilďáci   Představte se, guilďáci - Stránka 2 EmptyFri Mar 02, 2012 1:54 pm

Návrat nahoru Goto down
FaKi

FaKi


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 10. 06. 11

Představte se, guilďáci - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se, guilďáci   Představte se, guilďáci - Stránka 2 EmptySat Mar 03, 2012 6:48 am

no jasne chlast a zeny I love you
Návrat nahoru Goto down
Scorpi

Scorpi


Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 11. 06. 11
Age : 41

Představte se, guilďáci - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se, guilďáci   Představte se, guilďáci - Stránka 2 EmptySat Mar 03, 2012 9:26 pm

citace :
no jasne chlast a zeny

jeste ROCK´n´ROLL Twisted Evil cheers Twisted Evil

ale jak koukam ten u Biga nehrozi What a Face What a Face What a Face
Návrat nahoru Goto down
Cipo85

Cipo85


Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 02. 03. 12
Age : 38

Představte se, guilďáci - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Představte se, guilďáci   Představte se, guilďáci - Stránka 2 EmptyTue Mar 06, 2012 3:14 pm

ani ne Scorpi,ale vypocujem si aj ten neboj nič Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sammycek

Sammycek


Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 04. 05. 12

Představte se, guilďáci - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se, guilďáci   Představte se, guilďáci - Stránka 2 EmptyFri May 04, 2012 2:45 pm

Takže protože jsem nový člen, a pár lidí už se stihlo zamilovat, aniž by mě viděli je zapotřebí poslat sem své fotky, aby věděli proč milují človíčka jako jsem já.

Něco o sobě :

Byl jsem vždycky stejný. Nikdy stejnodruhý jako každý v řadě. Vždy jsem nějak vyčníval, ať to bylo hlučností.... Hůmorem... Nebo mojí osobností.. Vždycky jsem dokázal milovat a rozdat se pro milující osobu... Vždycky jsem byl hodnej a krásnej kluk a jinej nebudu. Tohle je jenom základ.. Zájímám se o hodně věcí... Ano jsem to opravdu já - nejsem namyšlenej =o) Jsem Sammycek

A teď opravdu Smile
Jsem Petr(pro lidi Péťa, Sammy, Sammec), jsem krásnej a mám 32,5cm v klidu Very Happy
Kdo o mně chce něco vědět, tak se ptejte Smile

A teď pár fotek :

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/4/29806418197066310331791.jpg/

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/441/27149316208039785914048.jpg/



Naposledy upravil Sammycek dne Sat Jun 23, 2012 7:32 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
jojoe

jojoe


Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 17. 03. 12

Představte se, guilďáci - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: hodná Hodna   Představte se, guilďáci - Stránka 2 EmptyTue May 08, 2012 5:29 pm

Ahoj,
ve hře mě najdete jako palačinku Hodnou, jinak slyším na jméno Mates. Pocházím z Chomutova, ale teď bydlím a pracuji v jižních Čechách. Když nesedím u pc a wowka, tak sedím na na mašině. Mezi ostatní koníčky patří volejbal a knížky. Z hudby mám rád skoro všechen metal, rád kouknu na The big bang theory, Futuramu.

Na wow jsem závislý přes 3 roky. Aktivně tankuji s warrem, s palou chci primárně zkusit dps (nebráním se ani tankování, ale budu se muset učit). Nedělá mi problém složit raid a leadrovat. Po celou dobu hraní jsem ovšem působil jako alík Razz na serverch czechwow a ted twin. Hodná je můj první horďák. cheers

Protože jsem v současné době mimo republiku s mizerným internetem, nemůžu uploadnout fotky, dám sem odkaz, kde si můžete prohlédnout mojí milenku Very Happy

http://www.motorkari.cz/moto-uzivatel/?muid=26741
Návrat nahoru Goto down
FaKi

FaKi


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 10. 06. 11

Představte se, guilďáci - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se, guilďáci   Představte se, guilďáci - Stránka 2 EmptyWed May 09, 2012 7:41 am

jeden zabil rytmusovske okuliare a druhy darca organov What a Face
Návrat nahoru Goto down
Sammycek

Sammycek


Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 04. 05. 12

Představte se, guilďáci - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se, guilďáci   Představte se, guilďáci - Stránka 2 EmptyWed May 09, 2012 2:43 pm

FaKi napsal:
jeden zabil rytmusovske okuliare a druhy darca organov What a Face


Tohle někdo nosí v práci (ty brýle byly ve služebním autě). Tak jsem se cvaknul, abych věděl jak mi sluší, no a sluší Very Happy
Návrat nahoru Goto down
kralik




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 12. 05. 12

Představte se, guilďáci - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: kralik v plnej krase :D   Představte se, guilďáci - Stránka 2 EmptySat May 12, 2012 8:54 am

....tak a je to tu ...heh...volam sa Tomáš pre všetkých čo to ešte nevedia...ale aj tak ma každý volá šišťo Very Happy... značka rád pijem pivo Very Happy (občas xD)



Představte se, guilďáci - Stránka 2 Aaaatf

Představte se, guilďáci - Stránka 2 Scaled.php?server=338&filename=aaaaqmg
Návrat nahoru Goto down
FaKi

FaKi


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 10. 06. 11

Představte se, guilďáci - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se, guilďáci   Představte se, guilďáci - Stránka 2 EmptySat May 12, 2012 4:24 pm

hiiilfe polizei ! cherry
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Představte se, guilďáci - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se, guilďáci   Představte se, guilďáci - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Představte se, guilďáci
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Představte se jinak!

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Členové guildy a jejich odhalení-
Přejdi na: