Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Psychopat-Paladin

Goto down 
+6
micinus
Silv
FaKi
Palmert
Zaryel
Psycho
10 posters
AutorZpráva
Psycho




Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 28. 08. 11

Psychopat-Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Psychopat-Paladin   Psychopat-Paladin EmptySun Aug 28, 2011 6:38 pm

1) Nick: Psychopat
2) Class: Paladin
3) Race: B Elf
4) Main spec: Retri
5) Talenty: 5/5/61

6) Jaké máš zkušenosti s touto class- Velmi dobre
7) Jak dlouho hraješ WoW?: 1 rok
Played postavy: 31 dni
9) Předcházející guilda/y: Templars of Blood
10) Důvod odchodu z předcházející guildy: Spatne vedeni...
11) Gearscore: 4461
12) Dual talenty?: Protect

13) Vaše Profese:450 mining / 450 ENG

14) Máš nějaké alty?: vyjmenuj prosím všechny, i ty za které už nehraješ. ne
15) Čím nám můžeš být přínosem?:Spoluprace... Casta aktivita... Vypomoc
16) Máš, a umíš používat TS3: Ano.. I mumble pouzivam
17) Od kolika, do kolika hodin můžeš hrát: Zatim neomeze.. jak dlouho chci Smile
18) Nějaký dodatek nebo něco málo o sobě
co by jsi chtěl sdělit?: Jsem tolerantni... ale nemam rad tajne domluvy

19) Věk: 20
20) Přečetl jsi si pravidla Guildy a Raidu ?: ANO
21) Kontrolní otázka - Jaké jsou povinné Addony ? : DBM,GC,OMEN, Paly Power, Recount ( dobry ukazatel vasi DMG/DPS)
Návrat nahoru Goto down
Zaryel
Admin
Zaryel


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 27. 06. 11
Age : 33

Psychopat-Paladin Empty
PříspěvekPředmět: RE   Psychopat-Paladin EmptySun Aug 28, 2011 7:22 pm

PROTI, neumíš se chovat


Naposledy upravil Zaryel dne Mon Aug 29, 2011 6:14 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Palmert

Palmert


Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 21. 06. 11

Psychopat-Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Psychopat-Paladin   Psychopat-Paladin EmptySun Aug 28, 2011 7:22 pm

ja osobne jsem proti.spatne zkusenosti a taky z predesle gildy si nemyslim ze je chyba ve vedeni ae v hraci samotnem.
Gustenstein
Návrat nahoru Goto down
FaKi

FaKi


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 10. 06. 11

Psychopat-Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Psychopat-Paladin   Psychopat-Paladin EmptySun Aug 28, 2011 7:23 pm

Mno nejak sa to tu rozzhavilo, neviem co si mam o to mysliet ja som s psychopatom bol par raidov a nejavil sa jak nejaky agresivny alebo nechapvy clovek - co RL povedal to pravil, nehadal sa snim tak neviem.


Naposledy upravil FaKi dne Sun Aug 28, 2011 8:56 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Silv




Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 11. 07. 11

Psychopat-Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Psychopat-Paladin   Psychopat-Paladin EmptySun Aug 28, 2011 7:23 pm

podle talentu/eq (armory) soudim ze si pvp hrac.. vis ze sem pve ze ano? :]
Návrat nahoru Goto down
Psycho




Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 28. 08. 11

Psychopat-Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Psychopat-Paladin   Psychopat-Paladin EmptySun Aug 28, 2011 7:36 pm

Ze v guilde neni vedeni ale je chyba v cloveku jako ze ve me?.. asi nevis co tam panovalo.. a jako nechapu co mas proti me.... btw... nejsem pvp hrac... to ze mam na sobe 3 pvp veci a to jen doplnky jsem hned pvp? a zkusenosti mam sakra hodne s paladinem... lidi co me znaji vedi jaky jsem. .a ti co me poznaly jen na oko.. tak ze is myslis ze nic neumim.. to je omyl.. ale hajit se tu uz nehodlam.. protoze vim jaky lidi hraji wow.. muj nazor tu vidite.. je to na vas... zda komu ted verite... ale k vam bych se pripojil rad
Návrat nahoru Goto down
Palmert

Palmert


Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 21. 06. 11

Psychopat-Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Psychopat-Paladin   Psychopat-Paladin EmptySun Aug 28, 2011 7:43 pm

ja moc dobre vim co tam panovalo a dobre vim co ty si zac a proste gilde sem svuj nazor rekl..
Návrat nahoru Goto down
Psycho




Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 28. 08. 11

Psychopat-Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Psychopat-Paladin   Psychopat-Paladin EmptySun Aug 28, 2011 7:45 pm

jo a co sem zac??? pochybuji ze me znas tak dobre abys vedel co sem opravdu zac.. ze.. nekdy v BGckach mam nervy na hordu tak nejsme jediny a v raidach.. ja chyby nedelam.. a jeslti jsi jeden z tech co rad dela problemy tak prosim te.. tady si to odpust budu rad.. Dekuji
Návrat nahoru Goto down
Palmert

Palmert


Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 21. 06. 11

Psychopat-Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Psychopat-Paladin   Psychopat-Paladin EmptySun Aug 28, 2011 7:51 pm

nejde o bg reknu to strucne:
vulgarni pristup k hracum,hrajes si na GuM ikdyz si jen novacek,pobral si eq a pak leavnul pryc,ukradl draka z os i kdyz roll vyhral nekdo jiny....to by snad stacilo
Návrat nahoru Goto down
Psycho




Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 28. 08. 11

Psychopat-Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Psychopat-Paladin   Psychopat-Paladin EmptySun Aug 28, 2011 7:55 pm

Vulgarni pristup mam jen k lidem co se neumi chovat..... btw na gumko si nehraju jen dnes sem si slozil s kamosem OS a lidi predem sem ja a on upozornovaly ze draka chceme my.. nikdo nebyl proti takze mlc.. nevis o tom vubec nic.. a nabral sem EQ ano co je na tom? leavl sem ano protoze leader je zaostaly... ty budes urcite creekman nebo nekdo takovy.. proste TY me vubec neznas tak do me nedelej!
Návrat nahoru Goto down
micinus

micinus


Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 10. 06. 11
Age : 32

Psychopat-Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Psychopat-Paladin   Psychopat-Paladin EmptySun Aug 28, 2011 8:02 pm

PROTI Exclamation
Návrat nahoru Goto down
shiftyx

shiftyx


Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 26. 07. 11
Age : 32
Location : Štětí

Psychopat-Paladin Empty
PříspěvekPředmět: :)   Psychopat-Paladin EmptySun Aug 28, 2011 8:04 pm

Ja ho teda neznam ale vemteho na tyden na zkousku a uvidi se ne ? bounce
Návrat nahoru Goto down
Micinak

Micinak


Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 11. 06. 11
Age : 27

Psychopat-Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Psychopat-Paladin   Psychopat-Paladin EmptySun Aug 28, 2011 8:07 pm

Sice neznám, ale proti...
Už podle konverzace která se tu rozjela a toho co jsem četl v guild chatu je jasné, že tvoje přijetí by dělalo problémy
Návrat nahoru Goto down
Sylaros

Sylaros


Poèet pøíspìvkù : 64
Join date : 11. 06. 11

Psychopat-Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Psychopat-Paladin   Psychopat-Paladin EmptySun Aug 28, 2011 8:59 pm

Na mě působíš celkem negativně z toho co tu vidím.. Cílem přihlášky je zapůsobit a na mě si moc nezapůsobil, nicméně na týdenní zkouškové období bych tě klidně do guildy vzal, uvidíme co v tobě je. Uvidíme co řekne zbytek
Návrat nahoru Goto down
Chozlok

Chozlok


Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 28. 06. 11

Psychopat-Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Psychopat-Paladin   Psychopat-Paladin EmptySun Aug 28, 2011 10:13 pm

Ačkoli můj názor tady nic oproti Paragánům neznamená, mám chuť se k tomu trochu vyjádřit. Jsem proti přijímání lidí, byť na zkušební období, kteří mají takovou úroveň nevychovanosti, neschopnosti vyjádřit se jako slušný člověk a arogance, jako tento jedinec. Nedokážu si představit, že by s námi měl wipovat třeba dnešní OS, myslím, že by mě to velice rychle znechutilo a myslím, že bych nebyla jediná. Mám pocit, že se tady někdo bere moc vážně pig Laughing
Návrat nahoru Goto down
Silv




Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 11. 07. 11

Psychopat-Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Psychopat-Paladin   Psychopat-Paladin EmptySun Aug 28, 2011 10:16 pm

Psycho napsal:
ja chyby nedelam..

PROTI
Návrat nahoru Goto down
Psycho




Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 28. 08. 11

Psychopat-Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Psychopat-Paladin   Psychopat-Paladin EmptyMon Aug 29, 2011 6:12 am

Je videt ze tu ste totalni dementi.. jako v guilde templars... Uz ani ja nemam zajem tady byt... sorry ale vuubec me neznate a delate tu buh vi co.. Hrajete si zase na dulezity... A nechapu co mate vseci proti tomu os.. kvuyl me nikdo newipoval.. tak tam mlc laskave.. neschopna si t uasi jedine ty .. vubec me nikdo neznate... nazdar dementi
Návrat nahoru Goto down
Zaryel
Admin
Zaryel


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 27. 06. 11
Age : 33

Psychopat-Paladin Empty
PříspěvekPředmět: RE   Psychopat-Paladin EmptyMon Aug 29, 2011 6:16 am

Zamítnuto

/lock
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Psychopat-Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Psychopat-Paladin   Psychopat-Paladin Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Psychopat-Paladin
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Jeblina H paladin
» Tywin-Paladin
» Zedde - Paladin
» Stockinger- paladin
» Lovegirls - H Paladin

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Přihlášky-
Přejdi na: