PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Zakladni taktiky do BG

Goto down 
AutorZpráva
Bols
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 10. 06. 11
Age : 30
Location : Brno

PříspěvekPředmět: Zakladni taktiky do BG   Fri Jun 10, 2011 8:52 am

Základní pravidla pro Battlegroundy

Pravidlo 1: Podporujte jeden druheho, BG není solová hra a umístění v tabulce zde nehraje žádnou roli. Důležitý je výsledek!

Pravidlo 2: Utočí se ve skupině, nenabíháme jak tupé ovce jedna po druhý do mlýnku na maso.

Pravidlo 3: Při resu na hřbitově nahazujte vzájemě alespoň nejzákladnější buffy

Pravidlo 4: První cíle protivníka jsou healeři, jinak můžete mlátit jak hluchý do vrat a je to prd platný

Warsong Gulch (WSG)

Jde spíš o jednoduchý battleground bez složité taktiky. Samozřejmě i tady však musite taktizovat. Základní systém tohoto BG spočívá v tom ukořistit soupeřovu vlajku která je umístěna v jeho táboře a donést jí do tábora svého. Kdo první odnese 3 vlajky vyhrává. Prioritně pro vlajky choděj classy co maj abilitu na speed nebo stealth, takze druid (nejlepsí), rogun, hunt a nebo nezabitelnej holy palach. Samozřejmě že může brát každý  Taktika je snadná. Útočit ve skupině ale ne na hromadě (kvůli pošnymu dmg od soupere) Pokud ma soupeř první vlajku tak zabit valjkonoše s podporou par hráčů co obstaraj healy. Pokud prví vlajku nese náš team nejduležitější ubranit vlajkonoše. Pokud ponesou vlajku současně utvoří se větší a menší skupinka (stači 2 hrači) větší skupinka se pokusí vyřadit vlajkonoše soupeře a menší bude bránit našeho (snažit se jakkoliv odpoutat pozornost soupeře od vlajkonoše).

Arathi Basin (AB)

V tomto BG jde o obsazování BASE kterých je tu 5. Obsazuje se zabráním vlajky u base. Ke kompletnímu zabrání (početí započítávání bodů za base) je potřeba 1 minuta. Kdo první nasbírá 1600 bodů vyhrává. Rychlost přičítání bodů se odvíjí od počtu zabraných base. Takže na začátku se rozdělíme do 3 skupinek po 3 a obsadime 3 base (farm, blacksmithing a lumbermill) ti 3 co je obsadili zustanou hlidkovat a zbytek je připraven na obranu ty base na které to bude potřeba. Pokud dokážete udržet ty 3 je výtězstvi vaše. Samozřejmě pokud 4 nebo 5 tak jedině lépe ale není účelné litat jak zplašenej kůň a zabírat když vám pak alíci za zády 3 vemou. Samozřejmě že skupina co nehlídá musí zároveň napadat alicky base aby snížila jejich soustředění na útok a zatáhla je do obrany.

Eye of the Storm (EoS)

Toto BG je spojení předchozích dvou, takže zabíráte base (stačí stát u BASE). Čím více lidí stojí u věže tim rychleji jí zaberete. Pokud ovšem budete u věže bojovat s alíky a jejich počet bude vyšší tak va věž začnou přebírat oni, tudíž z toho plyne že při hájení vlastní věže se snžíme bojovat co nejdál od ní a naopak při útočení na soupěřovu věž se snažíme bojovat u věže. Věže jsou v tomto BG priorita (mimo FR ta je bugnuta a nejde tam odevzdavat vlajka tak o tu se nesnažte zbytečně bojovat pokud to není nezbytně nutné) První u hordy zaberem BE a FR zustanou na nich hlídky alespoň 2 lidí, tak 2 – 3 lidi max se starají o braní vlajek a ostatní jdou obsazovat soupeřovi věže a podporovat obranu. Člověk který má vlajku musí doběhnout na věž která je v našem držení ale neodevzdává jí pokud vidí že u ressu vlajky stojej alíci a čekaj až se vlajka ressne (zbytečně jim daruje 100 bodů) a stejně tak počká s odevzdáním než jeho kolega bude připraven sebrat další vlajku.

To jsou asi všechny základní info ode mě. Nejsem vševěd tak přijímám připomínky a návrhy na úpravu taktik. Samozřejmě v BG si každej BG leader řekne co a jak a určí skupinky ale tohle by vam mělo alespoň nastínit o co tam jde 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://planb.forumczech.com
 
Zakladni taktiky do BG
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: PvP-
Přejdi na: