Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Raid Buffs/Debuffs

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Zereges




Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 06. 08. 11
Age : 30

Raid Buffs/Debuffs Empty
PříspěvekPředmět: Raid Buffs/Debuffs   Raid Buffs/Debuffs EmptyMon Oct 03, 2011 10:13 pm

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AlQwocdlSQnJdElDSjVXblFPZGlCeFlubERkSTVsQnc&hl=cs#gid=0

Seznam většiny raid support buffu/debuffu, pokud tam něco není tak jsem na to zapoměl, bylo toho strašně moc, takže pokud tam něco chybí tak to tu dopište. Podle toho budu dělat seznam charu do raidu.
Návrat nahoru Goto down
Miltank




Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 10. 07. 11

Raid Buffs/Debuffs Empty
PříspěvekPředmět: Re: Raid Buffs/Debuffs   Raid Buffs/Debuffs EmptyTue Oct 04, 2011 1:11 am

Jak tam mas demoralizing roar od druida a demoralizing shout od warriora, tak mas imrpoved verzi jen u warriora, ale ve skutecnosti kdyz si druid naklika Feral aggresion tak si taky zvedne silu toho skillu o 40%, tedy z 411(ty tam mas 409, me to ve spellbooku pise 411) na 575.

U polozky spell crit chance +5% mas jen maga s improved scorchii, ale imo ma stejny effekt improved shadow bolt(dokonce popisky na proc toho debuffu jsou uplne stejne).

U armor minor redukce mas nejakou warlokovu cursu s nazvem curse of recklesness, ktera by mela redukovat armor o 1260(tady vcelku nechapu kde si vzal to konkretni cislo a ne v %?), ale co mi je znamo tak warlock takovou cursu nema(ma curse of elements, curse of agony, curse of weakness, curse of doom, curse of tongues a pripadne z affly talentu curse of exhaustion), hadam ze to je asi preklep a ma to byt curse of weakness, ktery redukuje armor o 5% stejne jako faerie fire.

Nakonec mam sam par otazek, ktere me napadli, kdyz jsem prochazel tu tabulku:

Proc by mel byt rozdil v spell damage taken diky Curse of elements dle warlokova specu? Ted co jsem na to koukal tak nezavisle na tom, zda je warlock affly nebo destro by to melo byt stale 13%. S tim se poji dalsi otazka, nekryje se nahodou debuff z tehle cursy s earth and moonem? Jelikoz jsou to stejna cisla tak by to tehle domence docela nahravalo.

Scita se spirit/inteligence z warlokova peta felhuntera se spiritem od priesta, pripadne intelektem od maga? A jestli ano, tak proc se nescita shout od warriora a blood pact od impa?
Návrat nahoru Goto down
Zereges




Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 06. 08. 11
Age : 30

Raid Buffs/Debuffs Empty
PříspěvekPředmět: Re: Raid Buffs/Debuffs   Raid Buffs/Debuffs EmptyTue Oct 04, 2011 6:48 am

Miltank napsal:
Jak tam mas demoralizing roar od druida a demoralizing shout od warriora, tak mas imrpoved verzi jen u warriora, ale ve skutecnosti kdyz si druid naklika Feral aggresion tak si taky zvedne silu toho skillu o 40%, tedy z 411(ty tam mas 409, me to ve spellbooku pise 411) na 575.
Fixd, 409mám proto že Demo shout od wara dává 409 a nechtěl jsem to až tak moc rozepisovat (je to u více věcí, např bow a mana spring totem)

Miltank napsal:

U polozky spell crit chance +5% mas jen maga s improved scorchii, ale imo ma stejny effekt improved shadow bolt(dokonce popisky na proc toho debuffu jsou uplne stejne).
Fixd, talent si klikají všichni lockové?

Miltank napsal:

U armor minor redukce mas nejakou warlokovu cursu s nazvem curse of recklesness, ktera by mela redukovat armor o 1260(tady vcelku nechapu kde si vzal to konkretni cislo a ne v %?), ale co mi je znamo tak warlock takovou cursu nema(ma curse of elements, curse of agony, curse of weakness, curse of doom, curse of tongues a pripadne z affly talentu curse of exhaustion), hadam ze to je asi preklep a ma to byt curse of weakness, ktery redukuje armor o 5% stejne jako faerie fire.
Fixd, Reclessness byla na tbc a na wotlku jí zrušili, ale na wowwiki zůstala a já si toho nevšim, už je to tam, to číslo vycházelo z tohoto (ale nevím proč sem se tak přepočítal Very Happy)
"All existing raid bosses in WotLK have exactly 13083 armor, on both heroic and normal difficulty."

Miltank napsal:

Proc by mel byt rozdil v spell damage taken diky Curse of elements dle warlokova specu? Ted co jsem na to koukal tak nezavisle na tom, zda je warlock affly nebo destro by to melo byt stale 13%. S tim se poji dalsi otazka, nekryje se nahodou debuff z tehle cursy s earth and moonem? Jelikoz jsou to stejna cisla tak by to tehle domence docela nahravalo.
Na to kouknnu doma, ve škole to moc nezvládám.
EDIT: Nesčítá, je to pod jedním bodem, (7 ; 7,5), Rozdíl je můj error.

Miltank napsal:

Scita se spirit/inteligence z warlokova peta felhuntera se spiritem od priesta, pripadne intelektem od maga? A jestli ano, tak proc se nescita shout od warriora a blood pact od impa?
Nesčítá, je to tam napsané kdyby v raidu chyběl mage/priest (který by ale chybět neměl)
Návrat nahoru Goto down
Miltank




Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 10. 07. 11

Raid Buffs/Debuffs Empty
PříspěvekPředmět: Re: Raid Buffs/Debuffs   Raid Buffs/Debuffs EmptyTue Oct 04, 2011 2:59 pm

Zereges napsal:

Miltank napsal:

U polozky spell crit chance +5% mas jen maga s improved scorchii, ale imo ma stejny effekt improved shadow bolt(dokonce popisky na proc toho debuffu jsou uplne stejne).
Fixd, talent si klikají všichni lockové?

No urcite by ho mel mit affly lock a demo lock taky haze shadow bolt, kdyz mu neprocne molten core, potom haze incerate.

Zereges napsal:

"All existing raid bosses in WotLK have exactly 13083 armor, on both heroic and normal difficulty."

Fajn to jsem ani nevedel, dalsi cislo do sbirky. Mam rad cisla. Twisted Evil

Zereges napsal:

Miltank napsal:

Proc by mel byt rozdil v spell damage taken diky Curse of elements dle warlokova specu? Ted co jsem na to koukal tak nezavisle na tom, zda je warlock affly nebo destro by to melo byt stale 13%. S tim se poji dalsi otazka, nekryje se nahodou debuff z tehle cursy s earth and moonem? Jelikoz jsou to stejna cisla tak by to tehle domence docela nahravalo.
Na to kouknnu doma, ve škole to moc nezvládám.
EDIT: Nesčítá, je to pod jedním bodem, (7 ; 7,5), Rozdíl je můj error.

Ja to jeste pro jistotu i zkousel a opravdu se to nescita. To ale znamena, ze kdyz je v raidu lock nebo unholly DK, retri pala, shadow priest a ele shaman tak je sova vlastne "zbytecna"? Jako jasne na 10kach jsou malokdy vsechny tyhle chary, ale proc ji vzdy guildy tolik chteji i na 25 man raidy?

Zereges napsal:

Miltank napsal:

Scita se spirit/inteligence z warlokova peta felhuntera se spiritem od priesta, pripadne intelektem od maga? A jestli ano, tak proc se nescita shout od warriora a blood pact od impa?
Nesčítá, je to tam napsané kdyby v raidu chyběl mage/priest (který by ale chybět neměl)

Chapu, takze pes sux, ja si to myslel. Smile

Jsme si z toho tady udelali tak trosku private chat coz? Smile
Návrat nahoru Goto down
Barid

Barid


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 20. 06. 11
Age : 33

Raid Buffs/Debuffs Empty
PříspěvekPředmět: Re: Raid Buffs/Debuffs   Raid Buffs/Debuffs EmptyTue Oct 04, 2011 4:03 pm

Miltank napsal:

Zereges napsal:

"All existing raid bosses in WotLK have exactly 13083 armor, on both heroic and normal difficulty."

No ale pokud se podíváte na twinhead, což by mělo brát data ze hry na twinstaru tak se u bossů uvádí armor 10,673
Návrat nahoru Goto down
kirmizi




Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 12. 06. 11

Raid Buffs/Debuffs Empty
PříspěvekPředmět: Re: Raid Buffs/Debuffs   Raid Buffs/Debuffs EmptyWed Oct 05, 2011 6:46 am

Nevidel som v tabulke 2 spelly od Discipline priesta. Power Infusion ktory moze priest pouzit na seba alebo ineho castera. Z talentov to ma CD 1,6min. A Pain Suppression pomocou talentov ma znizeny CD na 2,4min.
Návrat nahoru Goto down
Zereges




Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 06. 08. 11
Age : 30

Raid Buffs/Debuffs Empty
PříspěvekPředmět: Re: Raid Buffs/Debuffs   Raid Buffs/Debuffs EmptyWed Oct 05, 2011 1:30 pm

kirmizi napsal:
Nevidel som v tabulke 2 spelly od Discipline priesta. Power Infusion ktory moze priest pouzit na seba alebo ineho castera. Z talentov to ma CD 1,6min. A Pain Suppression pomocou talentov ma znizeny CD na 2,4min.
Díky
Návrat nahoru Goto down
kirmizi




Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 12. 06. 11

Raid Buffs/Debuffs Empty
PříspěvekPředmět: Re: Raid Buffs/Debuffs   Raid Buffs/Debuffs EmptyThu Oct 06, 2011 6:04 am

Este tam nevidim od maga Focus Magic. Sanca na zvyseny crit +3%. Je to v arcane talentoch.
Návrat nahoru Goto down
Zereges




Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 06. 08. 11
Age : 30

Raid Buffs/Debuffs Empty
PříspěvekPředmět: Re: Raid Buffs/Debuffs   Raid Buffs/Debuffs EmptyThu Oct 06, 2011 12:32 pm

kirmizi napsal:
Este tam nevidim od maga Focus Magic. Sanca na zvyseny crit +3%. Je to v arcane talentoch.
Je, úplně dole.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Raid Buffs/Debuffs Empty
PříspěvekPředmět: Re: Raid Buffs/Debuffs   Raid Buffs/Debuffs Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Raid Buffs/Debuffs
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Raid Roll (užitočný addon pre všetkých raid-leadrov)
» Blood DK raid dps build

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Info Pro členy-
Přejdi na: