Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Demon/Destro Laroy

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Bols
Admin
Bols


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 10. 06. 11
Age : 35
Location : Brno

Demon/Destro Laroy Empty
PříspěvekPředmět: Demon/Destro Laroy   Demon/Destro Laroy EmptyThu Nov 10, 2011 5:52 pm

Nick: Laroy
Level: 80

Class a Specializace: DMG
Druhá specializace: DMG
Talenty: Destro
Druhé talenty: Demon/Destro
Profese: tail 438 ench 431

Gear Score: 3921

Reputace:
Sons of Hodir: hated
Knights of Ebon blade: revered
Kirin Tor: Exalted
Wyrmrest Acord: Exalted
Argent Crusader: Revered

Alts: nemám žádného alta

Předchozí guildy: Dragon of faith (ali)
Důvod leavnutí: neuspechy v raidech
Proč právě k nám?: Při hledání v guilde in-game mi napsal hráč Bols a informoval mě o vaší guilde. Šel jsem se podívat na Forum to mi přislo graficky dobře udělané a přehledné.
Co očekáváte od naší guildy?: Očekávám dobrý kolektiv , spolupráci , pravedlnost a nějaký ten eq.
Zkušenosti: Wow hraji 3 roky vyzkoušel jsem Classic , TBC , Wotlk na mnoha serverech. Na Twinstáru hraji asi rok. Dříve jsem hrál Warriora u ali později jsem hrál za tohoto warlocka u ali , ale převedl jsem si ho na hordu. Důvod ? Aliance mě již omrzela.

Něco o tobě: Jmenuji se jakub a je mi 18 let . Jsem z vesničky nedaleko Hradce Králové a studuji střední průmyslovou školu v Jičíně, chodím do 4 ročníku. O volném čase hraji wow a o výkendech převážne v sobotu Airsoft.
TS3? : TS3 znám používám ho již dlouho.
Addony na raidy: DBM, Xpearl , Recount, Group Calendar 4.6.1 + další méně důležité.
Jak vám vyhovuje Raid Time? : Raid Time mě vyhovuje, protože občas se vrátím ze školy pozde nebo se musím připravovat do školy tak to je ideální.
Návrat nahoru Goto down
https://planb.forumczech.com
FaKi

FaKi


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 10. 06. 11

Demon/Destro Laroy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demon/Destro Laroy   Demon/Destro Laroy EmptyThu Nov 10, 2011 8:01 pm

Hmm hmm hmm hmm hmm za test nic nedame Smile
Návrat nahoru Goto down
Sylaros

Sylaros


Poèet pøíspìvkù : 64
Join date : 11. 06. 11

Demon/Destro Laroy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demon/Destro Laroy   Demon/Destro Laroy EmptyThu Nov 10, 2011 9:27 pm

nelíbí se mi tvoje repka s Sons of Hodir:) tak to nejrychleji exalted:) .. jinak celkem fajn.. uvidíme co xabik řekne na talenty,enchy,gemy
Návrat nahoru Goto down
Xabi

Xabi


Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 04. 08. 11

Demon/Destro Laroy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demon/Destro Laroy   Demon/Destro Laroy EmptyFri Nov 11, 2011 8:43 am

Jak říká Syla tu repku SoH si určitě dodělej. Je tam ench na ramena. Staty maš celkem v pořadku i když máš eiq nějakou míchanici PVP,PVE, ale to se dá dohromady Very Happy

jestli jedeš dmg v hibridech tak mě to ukazuje, že tam máš glyph of metamorphosis což je ti asi k ničemu když tam nemáš talent body.

jinak Ano
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Demon/Destro Laroy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demon/Destro Laroy   Demon/Destro Laroy Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Demon/Destro Laroy
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Destro Lock
» Vasilij, demo/destro lock

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Přihlášky-
Přejdi na: