Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Prihlaska Keltka

Goto down 
+2
Koniash
ancis
6 posters
AutorZpráva
ancis




Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 20. 12. 11

Prihlaska Keltka Empty
PříspěvekPředmět: Prihlaska Keltka   Prihlaska Keltka EmptyTue Dec 20, 2011 5:01 pm

Nick: Keltka
Level:80

Class a Specializace:Orc /Hunter DMG
Druhá specializace: DMG
Talenty: MM
Druhé talenty:MM
Profese:Mining 450/ Eng 440

Gear Score: PVE 4300 /PVP 4400

Reputace:
Sons of Hodir: Hated
Knights of Ebon blade:Honored
Kirin Tor: Revered
Wyrmrest Acord: Neutral
Argent Crusader: Honored

Alts: Mam DK 60 lvl blood talenty do tanka

Předchozí guildy: Titani azerotu
Důvod leavnutí: Panovalo tam take "rodinkarstvo" co sa tyka niektorych raidov a to sa mi nepacilo, myslym ze ked sa zapisem do GC na nejaky raid a spravim si nato cas a potom ma proste z nejasnych dovodov nevezmu tak bohuzial mi to pripadalo dost blbo
Proč právě k nám?: raz sam svami siel raid , myslym ze naxx 25 a bola svami sranda tak preto
Co očekáváte od naší guildy?: Hlavne pohodu a zabavu Very Happy
Zkušenosti: Tak raidy : Naxx poznam cely co sa taktik tyka, Voa,EoE,Os tiez cele . UD som bol par bossov ale taktiky som sledoval na nete a youtube Smile

Něco o tobě: Moje meno je Michal , mam 25 rokov, vysokoskolak, a mam rad pivo Very Happy
TS3? : mam mumble ale nieje problem stiahnut
Addony na raidy: DBM, Omen, Recount
Jak vám vyhovuje Raid Time? :Tak kedze som student tak az po tej 17:00 hodine , jediny den ktory mi nevyhovuje je piatok po 20:00 , chcem ist s kamosmi kus pokecat a na pivko
Za skore vybavenie vopred diki Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Koniash

Koniash


Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 10. 06. 11
Location : Letní chata ve Winterspringu, zimu trávím v Nagrandu.

Prihlaska Keltka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Keltka   Prihlaska Keltka EmptyTue Dec 20, 2011 6:06 pm

Hlavní slovo bude mít CL hunterů, to je pro mne španělská vesnice, a ani nevím, jak na tom s nimi momentálně jsme. Jinak by to chtělo zapracovat na reputacích, prozatím jsou na vcelku nízké hodnotě. A TeamSpeak bude do raidů nutný. rabbit

Nejsem proti, čekám na vyjádření dalších.
Návrat nahoru Goto down
micinus

micinus


Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 10. 06. 11
Age : 33

Prihlaska Keltka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Keltka   Prihlaska Keltka EmptyTue Dec 20, 2011 9:21 pm

V hunt talentech se nevyznám a equip na armory byl do PvP když jsem se díval, takže jediné co můžu hodnotit jsou repky a na těch to chce teda zapracovat Wink Jinak hunterů není nějak moc, za mě ano, když mákne na repkách (Sons of hodir jsou otázka jednoho dne questeni alespoň na ten slabší ench)
Návrat nahoru Goto down
ancis




Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 20. 12. 11

Prihlaska Keltka Empty
PříspěvekPředmět: tak co sa tyka Pve eq mam Full Valorous, plus neck, fingre a trinkety , ale mam uz aj nejake veci z UD len som este nemal cas nato hodit sockety a ench. A na repkach popracujem    Prihlaska Keltka EmptyWed Dec 21, 2011 12:01 am

micinus napsal:
V hunt talentech se nevyznám a equip na armory byl do PvP když jsem se díval, takže jediné co můžu hodnotit jsou repky a na těch to chce teda zapracovat Wink Jinak hunterů není nějak moc, za mě ano, když mákne na repkách (Sons of hodir jsou otázka jednoho dne questeni alespoň na ten slabší ench)
Návrat nahoru Goto down
FaKi

FaKi


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 10. 06. 11

Prihlaska Keltka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Keltka   Prihlaska Keltka EmptyWed Dec 21, 2011 7:44 am

Ja som leadroval ten naxx - abol som snim spokojny nespravil ziadnu chybu a pouzival vsetky vlastnosti hunta na podporu raidu. Ja by som ho bral . Este nech sa pan Totenkotoka vyjadri.
Návrat nahoru Goto down
Scorpi

Scorpi


Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 11. 06. 11
Age : 41

Prihlaska Keltka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Keltka   Prihlaska Keltka EmptyWed Dec 21, 2011 8:46 am

Konecne ctu po dlohy dobe napsanou prihlasku... A dobre napsanou prihlasku... V posledni dobe pribylo spoustu novejch lidi a par z nich bych v guide ani nemusel mit... Samozrejme s vetsinou jsem nadmiru spokojen :-) Na svym huntovi budes muset jeste dost zapracovat a pokud nestridas guildy jako ponozky tak ti s tim radi pomuzem. Potrebujem hodne lidi kteri zodpovedne studuji taktiky :-) Ted uz jen co rekne Totenkokotka... Za me ANO
Návrat nahoru Goto down
Kokotka




Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 16. 06. 11

Prihlaska Keltka Empty
PříspěvekPředmět: ok, nejsem proti, byl sem s nim jednou v naxu, a nebyl vetsi problem, akorat moc nepouziva enchy a ty repky by chteli urcite vylepsit. Za mě ano.   Prihlaska Keltka EmptyWed Dec 21, 2011 1:41 pm

ancis napsal:
Nick: Keltka
Level:80

Class a Specializace:Orc /Hunter DMG
Druhá specializace: DMG
Talenty: MM
Druhé talenty:MM
Profese:Mining 450/ Eng 440

Gear Score: PVE 4300 /PVP 4400

Reputace:
Sons of Hodir: Hated
Knights of Ebon blade:Honored
Kirin Tor: Revered
Wyrmrest Acord: Neutral
Argent Crusader: Honored

Alts: Mam DK 60 lvl blood talenty do tanka

Předchozí guildy: Titani azerotu
Důvod leavnutí: Panovalo tam take "rodinkarstvo" co sa tyka niektorych raidov a to sa mi nepacilo, myslym ze ked sa zapisem do GC na nejaky raid a spravim si nato cas a potom ma proste z nejasnych dovodov nevezmu tak bohuzial mi to pripadalo dost blbo
Proč právě k nám?: raz sam svami siel raid , myslym ze naxx 25 a bola svami sranda tak preto
Co očekáváte od naší guildy?: Hlavne pohodu a zabavu Very Happy
Zkušenosti: Tak raidy : Naxx poznam cely co sa taktik tyka, Voa,EoE,Os tiez cele . UD som bol par bossov ale taktiky som sledoval na nete a youtube Smile

Něco o tobě: Moje meno je Michal , mam 25 rokov, vysokoskolak, a mam rad pivo Very Happy
TS3? : mam mumble ale nieje problem stiahnut
Addony na raidy: DBM, Omen, Recount
Jak vám vyhovuje Raid Time? :Tak kedze som student tak az po tej 17:00 hodine , jediny den ktory mi nevyhovuje je piatok po 20:00 , chcem ist s kamosmi kus pokecat a na pivko
Za skore vybavenie vopred diki Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Koniash

Koniash


Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 10. 06. 11
Location : Letní chata ve Winterspringu, zimu trávím v Nagrandu.

Prihlaska Keltka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Keltka   Prihlaska Keltka EmptyWed Dec 21, 2011 1:50 pm

Takže PŘIJAT. Napiš si někomu z Paragánů ve hře o přijetí.

(btw., jak na to koukám, asi bude třeba nějaký návod pro práci s fórem a přispíváním rabbit )
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Prihlaska Keltka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Keltka   Prihlaska Keltka Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Prihlaska Keltka
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Vzorová přihláška
» prihlaska Gladiator
» Přihláška Grotsnik
» magot DK prihlaska
» Přihláška / Mage

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Přihlášky-
Přejdi na: