PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Team Speak

Goto down 
AutorZpráva
Bols
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 10. 06. 11
Age : 30
Location : Brno

PříspěvekPředmět: Team Speak   Fri Jun 10, 2011 7:58 am

První spuštění TS3

Jelikož zatím klient není v češtině, mohl by se některým ne tolik zkušeným angličtinářům hodit menší návod, jak poprvé spustit klient a připojit se k nám na server. Při prvním spuštění se Vám automaticky zapne Configuration wizard, který Vás provede základním nastavením programu. V krocích níže si přečtěte, jak jej správně nastavit podle vašich potřeb:
V první tabulce klikněte Next
V druhé si nastavte přezdívku a dejte Next (obr. 1)
Dál si musíte vybrat, jestli chcete mluvit po zmáčknutí klávesy (push-to-talk) nebo automaticky, když začnete mluvit (obr. 2). V prvním případě musíte nastavit klávesu, kterou budete mluvit (obr. 3).
Pokud jste zvolili nastavení automatické detekce hlasu (Voice Activation Detection), vyzkoušejte si v dalším okně citlivost (obr. 4). Posouváním šipeček ve stupnici (základní nastavení je na nule - uprostřed) hranici buď snižujete (mluvíte, ale není vás slyšet) nebo zvyšujete (je slyšet váš dech, i když nic neříkáte). Pokud neslyšíte nic ani na nejcitlivější nastavení, máte špatně nastavený mikrofon v operačním systému nebo jej nemáte zapojený.
Vyzkoušet si, jak Vás budou ostatní slyšet, můžete i v případě nastavení Push-to-talk (obr. 5).
Poslední nastavení se týká klávesových zkratek pro utišení mikrofonu a vypnutí zvuku. Doporučuje se nastavit alespoň utišení mikrofonu (obr. 6).
Wizard ukončíte kliknutím na tlačítko Finish.
Teď již staší jen v hlavní nabídce kliknout na Connections a Connect a vyplnit tabulku (obr. 7). Přezdívku vyplňte svoji (místo MarekX) a heslo je "blbyheslo" bez uvozovek, rozkliknout More vyplnit Defaul Channel - Bringers of Justice, Channel Password je "bojboj" bez uvozovek.
ADDRESS JE ts.twse.cz
PORT JE 9987
PASSWORD JE blbyheslo
DEFFAULT CHANNEL JE Bringers of Justice
CHANNEL PASSWORD JE bojboj


ZDE jE KE STAŽENÍ http://www.teamspeak.com/
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://planb.forumczech.com
 
Team Speak
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Info Pro členy-
Přejdi na: