PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Paladin - Retard(in)

Goto down 
AutorZpráva
Formis

avatar

Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 26. 06. 11
Age : 25
Location : SPAAAAAAAAACE!!!

PříspěvekPředmět: Paladin - Retard(in)   Wed Jun 29, 2011 12:10 am

Statistiky pro Retardina:
Attack Power(AP) - Přímo zvyšuje DPS. Primárně získáváte skrze Strength(Str) a na Plate itemech to jinak ani nenajdete. Na dalších itemech jako Cloak, Ringy a Weapon je možné získávat přímo AP. Str vám nicméně přidává 2,x AP (Už nevím přesně kolik) a ve výsledku tedy i poloviční hodnota Str oproti AP vám dá víc, je dobré si to přepočítat.

Critical Chance(Crit) - Ideální hodnota Critu se mi osvědčila minimálně okolo 35% Unbuff, ale umí to být dost náladové. Primárně získáváte přes Critical Strike Rating, sekundárně pak přes Agititu(Agi). Podobně jako výše na 1% Critu potřebujete přibližně 46 CritRatingu nebo 52 Agi, takže si vždy přepočítejte, co vám vyjde lépe.

Hit Rating(Hit) - Tak tady Meele Hit Cap 8% což odpovídá 247 Hitu na Offiku a 263 Hitu na Twinstaru (Hádám, že někdo neumí počítat).

Expertise - Expertise Capy jsou dva, záleží jestli poznáte kde má Boss zadek, protože tam máte stát a v tom případě vám stačí nižší hranice 26 Expertise, neboli 214 Expertise Rating. V opačném případě si hrajete na Tanka a hranice je 56 Expertise neboli 461 Expertise Rating, dokud jste naživu.

Haste Rating (Haste) - Haste si můžete stackovat dle libosti, ale nemusíte to s ním přehánět, vždy dejte radši přednost AP nebo Critu.

Spell Power - Ačkoliv i tenhle stat v Abilitách potřebujete, o všechno se stará [Sheath of Light] a na itemech pro Retarda ho nehledejte. (8% Spell Hitu platí pouze pro Cataclysm verzi Talentu)

Armor Penetration - Penetračku Retardi zkrátka ignorují a pokud se nechcete nadosmrti vyhýbat T-Setům, zapomeňte, že něco takového existuje. To, že má Item Penetračku však neznamená, že je pro vás nepoužitelný, z Ulduaru byste si toho totiž pak moc neodnesli, pouze se ji nesnažte hromadit.

Hit Cap - Proč 8% Hitu? Protože základní Meele šance na Miss je 5% a mění se o 1% s každým Levelem. Elity mají 81Lvl, Dungeon Bossové 82Lvl a Raid Bossové 83Lvl což dělá 5+3=8% šance na Miss.
Pokud jste Draenei, zvedá se vám Hit díky [Heroic Presence] Racialce o 1% a Cap se snižuje na 7% Hitu.

Expertise Cap - Expertise redukuje šanci protivníka vyhnout se vašim útokům pomocí Dodge nebo Parry. Standardní šance v PvE jsou Parry 14% a Dodge 6,5% a kvůli tomu dva Capy.
Pokud stojíte za zády Bosse, Parry se neguje a počítáte pouze s 6,5% Dodge, což pokryje 26 Expertise. Pokud stojíte před Bossem, Cap se zvýší na 14% Parry což pokryje 56 Expertise.
Expertise Cap je možné snížit o 10 pomocí [Glyph of Seal of Vengeance] pokud máte aktivní [Seal of Vengeance]

Pokračování příště...


Naposledy upravil Formis dne Fri Oct 21, 2011 12:38 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Formis

avatar

Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 26. 06. 11
Age : 25
Location : SPAAAAAAAAACE!!!

PříspěvekPředmět: Retard(in) - Talenty   Fri Oct 21, 2011 10:05 am

Talenty u Retardina nejsou nijak složité a člověk tam ani nemá moc na výběr.
Z Retribution stromu zkrátka vyberete všechno, co vám nějakým způsobem upgraduje damage, primární staty, efektivitu abilit a udržuje manu na použitelné úrovni, pak to samé uděláte i v Holy a Protection.
Tím dostaneme tohle.
Se zbývajícími 8 body se dá udělat několik věcí, čímž dostaneme finální build.

Build 1.
Tenhle tedy používám já, mám tam dva spíše PvPčkové talenty v Retriution stromu. [Pursuit of Justice], u kterého si, až na to zrychlení, nejsem jistý využitím, protože si už nepamatuju, jestli vůbec nějaký Boss používá disarm. Pak [Divine Purpose], ten tedy trochu redukuje šanci, že vás trefí spell nebo ranged attack a dává spellu [Hand of Freedom] 100% šanci na odstranění stunu, což se může hodit.
Zbytek bodů jsem pak dal do Protection do [Divinity], což maličko pomůže Healerům, případně vám, když budete vypomáhat s Healem.

Build 2.
Tady pouze vyhodíte dva bodíky z jednoho z předchozích "PvP" talentů, jeden hodíte ještě do [Divinity] a druhý do [Divine Sacrifice]. Užitečné, když raid dostává plošný damage, i když Retardin zrovna moc HPček nemá, ale bacha, ať vás to nepoloží na lopatky, všeho s Mírou.

Určitě by to šlo poskládat ještě jinak, ale mám rád, když mi talenty vyjdou hezky všechny na max.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Paladin - Retard(in)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Theorycraft-
Přejdi na: