PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 VOA - Emalon the Storm watcher

Goto down 
AutorZpráva
Bols
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 10. 06. 11
Age : 30
Location : Brno

PříspěvekPředmět: VOA - Emalon the Storm watcher   Fri Jun 10, 2011 8:28 am

Emalon the Storm Watcher

Emalon

Chain lightning – Způsobí 0 damage prvnímu cíli a poškození se rychle zvyšuje s každám skokem. Může oneshotnout nontanka po 3 skocích.
Lightning Nova – Přibližně 7 000 damage. Dlouhý casting time, může být částečně rezistnuto. Poškození je závislé na vzdálenosti od Emalona.
Tempest minions

Na začátku jsou 4 minioni. Pokud některý z nich zemře Emalon okamžitě summonuje nového. 220k HP každý. Pro 6 dps je spočítána hodnota minimálně 2400dps pro každého. Musí se zabít do 20ti sekund, jinak wipne raid.

Overcharged – Zvyšuje damage o 20% a velikost za každý stack. Stackuje se 10x, 1 stack každé 2 sec. Po získání 10ti stacků Tempest minion exploduje, dá 30k nature dmg ve velke oblasti – wipe. Ingame engine hlásí chargovaní adda. První aplikace overcharge kompletne healne adda.

Lightning Nova – Castí každých 20 sekund – 16k dmg do 20yardů. Nebezpečné pro meele dps které se snaží zabít overchargnutého adda.

Taktika

2 tanci – Jeden pro Emalona, jeden pro 4 addy.
Emalon má dva hlavní spelly: Chain Lightning (nutno držet se od sebe aspoň 10yardů (Kel’thuzad / Sir zeliek style) a Lightning Nova (víceméně stejná jako u Lokena v HoL). Melee dps by měli utéct pokud vidí, že boss castí Novu – dává okolo 10k damage, takže nedělá problém tankům.

DPS check

Emalon napíše warning: “Emalon overcharges one of the tempest“. V tuto chvíli se addi healnou do full HP a jeden z nich začne stackovat overcharge. Když dosáhne 10ti stacků, instantně zabije každého non-tanka v obrovském rádiusu.

Strategie

Main tank nabere bosse doprava, offtank odtáhne addy doleva. DPS se rozprostřou podobně jako u Kel’thuzada (/distance 10) a jdou dmg do bosse – meele dps kontrolujou casting Novy. Když se objeví warning dps okamžité targetnou adda a zergne se. Pokud se to podaří, vrátí se zpět k bossovi. Mrtvý add se nahradí novým – tank jej musí nabrat. Postup opakovat dokud boss nepadne.

Ideální setup jsou 2 tanci, 2 healeři, 6 dps, protože tento boj je náročnější spíš na dps než na healing.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://planb.forumczech.com
 
VOA - Emalon the Storm watcher
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Taktiky do raidů a Dungeonů-
Přejdi na: