Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Drumstation-Mage-80 lvl

Goto down 
+2
Sylaros
Drumsstation
6 posters
AutorZpráva
Drumsstation




Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 18. 09. 11

Drumstation-Mage-80 lvl Empty
PříspěvekPředmět: Drumstation-Mage-80 lvl   Drumstation-Mage-80 lvl EmptySun Sep 18, 2011 10:19 am

Nick:Drumstation
Level:80
Class a Specializace: Mage - Arcane
Druhá specializace: Fire
Talenty: Arcane PvE
Druhé talenty: Fire PvE
Profese: TAILORING 450 / ENCHANTING 450
Gear Score: 4308 full PvE

Reputace:
Sons of Hodir: Exalted
Knights of Ebon blade: Exalted
Kirin Tor: Exalted
Wyrmrest Acord: Exalted
Argent Crusader: Exalted

Alts: Mám 2 alty. [Rogue 19-twink, Hunter 19-Twink]
Předchozí guildy: The frost decade
Důvod leavnutí: Nebylo možné poskládat nějaký guild raid,neaktivita hráčů,když to shrnu tak neměl Guild master žadnej zajem vést guildu dopředu.
Proč právě k nám?: Jinak o vaší guildě se hodně mluví a podle mě ste jedna z TOP guild u Hordy takže proč nebýt v TOP guildě že Wink
Co očekáváte od naší guildy?: Očekávám pořádné raidování a aktivitu hráčů.Hlavně pohodičku a klídek na raidě,normalní a v phodě lidi.
Zkušenosti: Zkušeností docela dost,mága hraju něco málo přes 2roky,Wotlk instance poznám.V ulduaru sem byl po mimirona ale není problém se taktiky doučit. Smile
Screen vašeho UI při raidu: Screen z raidu nemám momentálně žádnej k dispozici snad to nebude vadit Smile
Něco o tobě: Je mně 17 let Bydlím nedaleko od Nového Jičína v moravskoslezkém kraji. Mé aktivity(koníčky) jsou: Požární sport ,Kolo, Tenis Atd... a samozřejmě WOW Very Happy Nejoblíbenější styl hudby !!! Drum and Bass !!! ,Kdyz se mi podaří po nejake době pustit televizi tak sleduju spise komedie a serialy napriklad: Simpsnovi. To by bylo tak vse.
Rychlost netu a FPS + problémy : Internet v pohodě a FPS taky tak kolem 50FPS +,-
TS3 : Mám Mumble, ale neni problem si stáhnou TS3 Very Happy
Addony na raidy: deadly boss mod,omen,Gear score,Skada
Jak vám vyhovuje Raid Time? : V Pohodě
Návrat nahoru Goto down
Sylaros

Sylaros


Poèet pøíspìvkù : 64
Join date : 11. 06. 11

Drumstation-Mage-80 lvl Empty
PříspěvekPředmět: Re: Drumstation-Mage-80 lvl   Drumstation-Mage-80 lvl EmptySun Sep 18, 2011 10:25 am

Kvalitní přihláška, docela je zarážející bod "proč právě k nám", že bysme se za takovou krátkou chvíli dostali do TOP se mi nechce vůbec věřit:D nicméně za mě screen nevadí, mágů máme sice dost, ale aktivních je málo,

za mě PRO
Návrat nahoru Goto down
micinus

micinus


Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 10. 06. 11
Age : 33

Drumstation-Mage-80 lvl Empty
PříspěvekPředmět: Re: Drumstation-Mage-80 lvl   Drumstation-Mage-80 lvl EmptySun Sep 18, 2011 10:46 am

TOP guilda, to se mi líbí Smile Jinak za přihlášku palec nahoru, na eq má enchanty všude kde mají být...pokud projde přes pohovor s Epem (nebo kdo teď vlastně má na starosti mágy) tak bych ho na zkoušku vzal...a poslouchá D'n'B Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Zaryel
Admin
Zaryel


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 27. 06. 11
Age : 33

Drumstation-Mage-80 lvl Empty
PříspěvekPředmět: RE   Drumstation-Mage-80 lvl EmptyMon Sep 19, 2011 9:39 am

Přesně tak, napiš ingame hráči Epo nebo Soptik, ten si tě vyzkouší, po dlouhé době přihláška na úrovni.
Návrat nahoru Goto down
Epo

Epo


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 28. 06. 11
Age : 32
Location : proměnlivá

Drumstation-Mage-80 lvl Empty
PříspěvekPředmět: Re: Drumstation-Mage-80 lvl   Drumstation-Mage-80 lvl EmptyMon Sep 19, 2011 8:41 pm

LoL tuhle prihlasku jsem videl na webu Immortal Outlaws Very Happy kdyz jsem se tam nahodou koukal jake tak tam maji prihlasky uroven tak jsem zrovna tuhle cetl Very Happy btw jsem ted na vejsce a s tim kolik tu mam ted casu tak to muze byt nejdrive o vikendu Very Happy ale jak tak na to koukam tak te asi nevzali Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Drumsstation




Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 18. 09. 11

Drumstation-Mage-80 lvl Empty
PříspěvekPředmět: Drumstation-Mage-Arcane 80lvl   Drumstation-Mage-80 lvl EmptyTue Sep 20, 2011 12:59 pm

No mas pravdu prihlasku sem tam mel, ale nevzali me protoze Magu maji dostatek.
Jo a na co delat po druhe prihlasku, kdyz sem se s ni tak dlouho otravoval Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Unholly

Unholly


Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 12. 06. 11

Drumstation-Mage-80 lvl Empty
PříspěvekPředmět: Durm - mage   Drumstation-Mage-80 lvl EmptyTue Sep 20, 2011 7:05 pm

Malokedy sa vyjadrujem k prihlaskam ale teraz citim potrebu Smile
Osobne som za lebo mali sme tu aj horsie prihlasky podla armory vyzera ten mage dobre zjavne sa svojej classe rozumie a nevyzera ani na hlupaka ... shrnuto a podtrzeno videl som aj horise prihlasky ktore s vybavili rychlejsie za mna jednoznacne ANO
Návrat nahoru Goto down
Zaryel
Admin
Zaryel


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 27. 06. 11
Age : 33

Drumstation-Mage-80 lvl Empty
PříspěvekPředmět: RE   Drumstation-Mage-80 lvl EmptyFri Sep 30, 2011 5:15 pm

přijat

/lock
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Drumstation-Mage-80 lvl Empty
PříspěvekPředmět: Re: Drumstation-Mage-80 lvl   Drumstation-Mage-80 lvl Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Drumstation-Mage-80 lvl
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Nicotera Mage
» Kaon - Mage
» Anemarie - Mage
» Mage podle Epa
» Přihláška / Mage

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Přihlášky-
Přejdi na: