Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Naxxramas 5man

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Zereges




Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 06. 08. 11
Age : 30

Naxxramas 5man Empty
PříspěvekPředmět: Naxxramas 5man   Naxxramas 5man EmptyMon Sep 19, 2011 3:14 pm

https://www.youtube.com/watch?v=D7UNoWQAvXY&feature=related

no comment, jen video které jsem udělal tak že sem zvýšil rychlost a hodil tam jména. Každopádně je to sranda na to koukat, někteří měli občas opravdu problém Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sylaros

Sylaros


Poèet pøíspìvkù : 64
Join date : 11. 06. 11

Naxxramas 5man Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naxxramas 5man   Naxxramas 5man EmptyMon Sep 19, 2011 3:55 pm

jojo to byla krásná noc Very Happy ..škoda, že jsem umřel na tom Loathebovi Very Happy ..jinak povedené video Exclamation
Návrat nahoru Goto down
Zereges




Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 06. 08. 11
Age : 30

Naxxramas 5man Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naxxramas 5man   Naxxramas 5man EmptyMon Sep 19, 2011 3:58 pm

Sylaros napsal:
jojo to byla krásná noc Very Happy ..škoda, že jsem umřel na tom Loathebovi Very Happy ..jinak povedené video Exclamation
Doufal jsem že si u tebe šplhnu Metallicou Smile
Návrat nahoru Goto down
Epo

Epo


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 28. 06. 11
Age : 32
Location : proměnlivá

Naxxramas 5man Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naxxramas 5man   Naxxramas 5man EmptyMon Sep 19, 2011 8:53 pm

taky jsi tam mohl hodit neco sviznejsiho Smile si pod Metallicou kazdej predstavi Nothing Else Matters a ne treba For Whom The Bell Tolls Smile ale jinak pekny video je videt ze naxx 10m uz se bude zachvilku dat solovat Very Happy nebo prinejhorsim davat ve 2
Návrat nahoru Goto down
Sylaros

Sylaros


Poèet pøíspìvkù : 64
Join date : 11. 06. 11

Naxxramas 5man Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naxxramas 5man   Naxxramas 5man EmptyMon Sep 19, 2011 9:04 pm

Zereges napsal:
Sylaros napsal:
jojo to byla krásná noc Very Happy ..škoda, že jsem umřel na tom Loathebovi Very Happy ..jinak povedené video Exclamation
Doufal jsem že si u tebe šplhnu Metallicou Smile

Je pravda, že NEM není nejoptimálnější píseň Very Happy ale tak metallica jak metallica Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Zereges




Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 06. 08. 11
Age : 30

Naxxramas 5man Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naxxramas 5man   Naxxramas 5man EmptyMon Sep 19, 2011 9:10 pm

Zkoušel jsem tam Sad but True, Unfrogiven I, Unforgiven II, ale NEM + Enter Sandman byla první kombinace která přesně pasovala na délku videa.
Návrat nahoru Goto down
Scorpi

Scorpi


Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 11. 06. 11
Age : 41

Naxxramas 5man Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naxxramas 5man   Naxxramas 5man EmptyTue Sep 20, 2011 7:03 am

Moc pekny :-) akorat jsem se pousmal nad tim jak 5 takovejch profiku neda safety dance :-D ale jinak CG :-)
Návrat nahoru Goto down
Miltank




Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 10. 07. 11

Naxxramas 5man Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naxxramas 5man   Naxxramas 5man EmptySun Sep 25, 2011 7:07 am

Doufam, ze pujdete tenhle tyden zase nax10 v peti, pac ja pujdu jako heal a uvidite, ze to bude hned zabavnejsi. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Naxxramas 5man Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naxxramas 5man   Naxxramas 5man Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Naxxramas 5man
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
»  Naxxramas 10/25-Man-The Arachnid Quarter
» Naxxramas 10/25-Man The Military Quarter
»  Naxxramas 10/25-Man The Construct Quarter

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Úspěchy a život ve WoW-
Přejdi na: