Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 prihlaska Gladiator

Goto down 
+7
Scorpi
Tuskatappaya
Formis
FaKi
Zereges
micinus
Gladiator
11 posters
AutorZpráva
Gladiator




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 20. 09. 11

prihlaska Gladiator Empty
PříspěvekPředmět: prihlaska Gladiator   prihlaska Gladiator EmptyThu Sep 22, 2011 3:11 pm

Nick: Gladiator
Level: 80

Class a Specializace: Retri pala
Druhá specializace: Prot Pala
Talenty: retri
Druhé talenty: proto
Profese:alch,herb full

Gear Score:pve 4100, pvp 4000

Reputace:
Sons of Hodir: revered
Knights of Ebon blade: exalted
Kirin Tor: revered
Wyrmrest Acord: exalted
Argent Crusader:revered

Alts: nemam

Předchozí guildy:a trousand sun
Důvod leavnutí: chcem lepsiu guildu
Proč právě k nám?:dobry kolektiv
Co očekáváte od naší guildy?:eq z ud a caste raidy
Zkušenosti: mam velke

Něco o tobě: mam 23 rokov a som s trencina
TS3? :nemam ale stiahnem
Addony na raidy:pally power,omen atd
Jak vám vyhovuje Raid Time? : vyhovuje mi dobre
Návrat nahoru Goto down
micinus

micinus


Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 10. 06. 11
Age : 33

prihlaska Gladiator Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska Gladiator   prihlaska Gladiator EmptyThu Sep 22, 2011 8:25 pm

Nevím, přihláška se mi moc nelíbí...a palachů bych řekl že je dost
Návrat nahoru Goto down
Zereges




Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 06. 08. 11
Age : 30

prihlaska Gladiator Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska Gladiator   prihlaska Gladiator EmptyFri Sep 23, 2011 5:09 am

Gladiator napsal:

Co očekáváte od naší guildy?:eq z ud a caste raidy
proti, palachu je dost, Phobe ještě nemá net ale myslím že by byl taky proti
Návrat nahoru Goto down
FaKi

FaKi


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 10. 06. 11

prihlaska Gladiator Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska Gladiator   prihlaska Gladiator EmptyFri Sep 23, 2011 11:34 am

palatov je dost ,ale ktori z nich su aktivny ? phobe aaa este kdo ? phobe ? Very Happy no neviem je to na vas prdi nick mi nic nehovori - guilda A thousand suns je celkom aktivna neviem co sa ti na nej nepaci Very Happy zaujimam neutralny postoj Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Zereges




Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 06. 08. 11
Age : 30

prihlaska Gladiator Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska Gladiator   prihlaska Gladiator EmptyFri Sep 23, 2011 1:27 pm

FaKi napsal:
palatov je dost ,ale ktori z nich su aktivny ? phobe aaa este kdo ? phobe ? Very Happy no neviem je to na vas prdi nick mi nic nehovori - guilda A thousand suns je celkom aktivna neviem co sa ti na nej nepaci Very Happy zaujimam neutralny postoj Very Happy
Ale phobe vydá takza 4-5paladinů. Mi osovně se nelíbí že někdo napíše "očekávám že mě naequipujete".
Návrat nahoru Goto down
Formis

Formis


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 26. 06. 11
Age : 31
Location : SPAAAAAAAAACE!!!

prihlaska Gladiator Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska Gladiator   prihlaska Gladiator EmptyFri Sep 23, 2011 3:32 pm

Kdybych se v tom chtěl hrabat, řeknu, že napsal spíš, že očekává eq z Ulduaru což může znamenat, že očekává občas odměnu za odvedenou práci, ne že ho vy naequipujete v Ulduaru bez jeho sebemenšího přínosu, záleží jak si to kdo vyloží, navíc každý tak nějak očekává, že eventuelně si nějaký ten kus nablištěného EQ najde i jeho, jen to nikdo neřekne na rovinu a pro každého to má jinou prioritu. Navíc zmínil kromě EQ i ty časté raidy, což znamená, že má zájem být aktivní.
Tolik Cayline, na upřesnění se zeptejte Gladiatora.
Každopádně je fakt, že v poslední době jsem zaznamenat zvýšenou přítmnost palčinek a bublanin v guildě kdykoliv jsem náhodou lognul do hry, takže na tom asi něco bude.
Návrat nahoru Goto down
Tuskatappaya

Tuskatappaya


Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 10. 06. 11

prihlaska Gladiator Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska Gladiator   prihlaska Gladiator EmptyFri Sep 23, 2011 5:54 pm

Veľa paladinov ? a kto Phobe a ? , Faki ma teraz Warra , Cayline tu je raz za čas , Zary za paladina nehrá ,Meiming sa tu neukázal tak mesiac, Salatik je len občas On-line, Stockinger je tu tiež len občas, ja by som mu dal šancu, ak bude aktívny bude to len Plus.
Za mňa Áno !!! Smile
Návrat nahoru Goto down
Formis

Formis


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 26. 06. 11
Age : 31
Location : SPAAAAAAAAACE!!!

prihlaska Gladiator Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska Gladiator   prihlaska Gladiator EmptyFri Sep 23, 2011 6:42 pm

Tuskatappaya napsal:
Veľa paladinov ? a kto Phobe a ? , Faki ma teraz Warra , Cayline tu je raz za čas , Zary za paladina nehrá ,Meiming sa tu neukázal tak mesiac, Salatik je len občas On-line, Stockinger je tu tiež len občas, ja by som mu dal šancu, ak bude aktívny bude to len Plus.
Za mňa Áno !!! Smile
Já říkal zvýšenou přítomnost Palačinek, ne zvýšenou aktivitu king
I přes trochu odfláknutou přihlášku bych mu minimálně dal šanci, ale to není na mě.
Návrat nahoru Goto down
Scorpi

Scorpi


Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 11. 06. 11
Age : 41

prihlaska Gladiator Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska Gladiator   prihlaska Gladiator EmptySat Sep 24, 2011 8:03 am

Sleduju tu prihlasku a asi se vlozim... Jedinej retri palach je ted Phobe... Dalsi byl Cayline... Zadnyho jinyho retardina tu neznam..Prihlaska se mi taky az tak moc nezamlouva, ale neni to az tak zly... \jinak kamarade pro zacatek by sis musel parkrat probehnout naxx, pak UL 10 a pokud se osvedcis vzal bych te na 25 man.... Za me ano, ale s podminkou kterou jsem napsal...
Návrat nahoru Goto down
Silv




Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 11. 07. 11

prihlaska Gladiator Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska Gladiator   prihlaska Gladiator EmptySat Sep 24, 2011 3:42 pm

no paladinu je docela dost.. jestli za neco stojej je uz jina vec...

jinak chybi me na tobe par enchu.. mozna aj dva pary :>
eq relativne v poradku..
gemy tez


jedinej retri je ted ty tywin coz neni moc vyhra :]

no jak je to s aktivitou ostatnich palatu to momentalne netusim takze se hlasovani zdrzuji
Návrat nahoru Goto down
Sylaros

Sylaros


Poèet pøíspìvkù : 64
Join date : 11. 06. 11

prihlaska Gladiator Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska Gladiator   prihlaska Gladiator EmptySat Sep 24, 2011 4:32 pm

odfláknutá přihláška, tzn. kdyby chtěl odměnu za odvedenou práci jak píše Cayline, mohl by se více rozepsat. Přihláška svědčí i o tom jaký je charakter, kolik obětuje času za napsání přihlášky, aby zkrátka aby zapůsobil ..tohle si moc lidi neuvědomují a jen heslovitě odpovídají.

za mě PROTI
Návrat nahoru Goto down
Formis

Formis


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 26. 06. 11
Age : 31
Location : SPAAAAAAAAACE!!!

prihlaska Gladiator Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska Gladiator   prihlaska Gladiator EmptySat Sep 24, 2011 9:51 pm

Já se přikláním spíš k názoru, že přihláška by měla podat nějaké ty základní informace a popřípadně dodat dobrý první dojem.
Pokud se však člověk nepředvede v čistě negativním světle, měl by dostat šanci se prokázat v akci a podle toho pak rozhodnout.
Návrat nahoru Goto down
Rabe




Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 11. 09. 11

prihlaska Gladiator Empty
PříspěvekPředmět: Hmmm   prihlaska Gladiator EmptyTue Sep 27, 2011 7:59 pm

Tak přihláška není moc dobrá, ale na vyzkoušení bych ho vzal, retri paladin do raidu na manu se vždy hodí...
Návrat nahoru Goto down
Silv




Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 11. 07. 11

prihlaska Gladiator Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska Gladiator   prihlaska Gladiator EmptyTue Sep 27, 2011 10:06 pm

Rabe napsal:
Tak přihláška není moc dobrá, ale na vyzkoušení bych ho vzal, retri paladin do raidu na manu se vždy hodí...

replenishment ti naohid skoro kazdej
Návrat nahoru Goto down
Bols
Admin
Bols


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 10. 06. 11
Age : 35
Location : Brno

prihlaska Gladiator Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska Gladiator   prihlaska Gladiator EmptyThu Sep 29, 2011 6:01 am

NEPŘIJAT
Návrat nahoru Goto down
https://planb.forumczech.com
Sponsored content





prihlaska Gladiator Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska Gladiator   prihlaska Gladiator Empty

Návrat nahoru Goto down
 
prihlaska Gladiator
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Vzorová přihláška
» Přihláška Grotsnik
» Prihlaska Keltka
» magot DK prihlaska
» Přihláška / Mage

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Přihlášky-
Přejdi na: