Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Barid, Protection Warrior

Goto down 
+2
Bols
Barid
6 posters
AutorZpráva
Barid

Barid


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 20. 06. 11
Age : 33

Barid, Protection Warrior Empty
PříspěvekPředmět: Barid, Protection Warrior   Barid, Protection Warrior EmptyMon Jun 20, 2011 10:20 pm

1)Nick: Barid
2)Class: Warrior
3)Main spec: Protection
4)Talenty: Mám dvoje, jedny na HCčka a druhý do raidu15/5/51 ,5/8/58

6)Jaké máš zkušenosti s touto class: Tak warriora hraju už od TBC tady na serveru a pokaždé protect, na wotlku sním mám odchozené vše co bylo možné a teď část UD.
7)Jak dlouho hraješ WoW?: nezdravě dlouho,už to budou 4 roky. Played 147days.
9)Předcházející guilda/y: Hell Drivers(horda), Frozen Heroes(aliance).
10)Důvod odchodu z předcházející guildy: Hell Drivers je kvalitní guilda ale maj tam trochu přeplněno a dostat se tam na hlavní raid je docela boj.
11)Gearscore: 4310
12)Dual talenty?: Samozřejmě.
13)Vaše Profese:(vypište i váš skill): BS(445), JWC(416).

14) Máš nějaké alty?: vyjmenuj prosím všechny, i ty za které už nehraješ. Prey, 80lvl Rogue.
15)Čím nám můžeš být přínosem?: Tak snad kvalitně odvedenou práci při tankování a zkušenostmi.
16)Máš, a umíš používat TS3: Mám a umím Smile
17)Od kolika, do kolika hodin můžeš hrát: Kdy chci Razz Teď sem odmaturoval a čeká mě vysoká ale teď hlavně a přes prázdniny tu budu bejvat spíš ráno a navečer kolem 18-19+, o víkendu teda moc ne.
18)Nějaký dodatek nebo něco málo o sobě: Jmenuji se Ondra, bydlím kousek od Kroměříže. Studoval jsem střední odbornou školu v Kuřimi. Pokud si troufnu tvrdit tak sem velice společenský a skromný člověk, rád pomůžu, poradím, lehce se nechám překecat k hraní do ranních hodin.

19)Věk: 20
20)Přečetl jsi si pravidla Guildy a Raidu ?: ANO
21)Kontrolní otázka - Jaké jsou povinné Addony ? : Buď už na to špatně vidím ale nikde tam nic o povinných addonech nečtu krom toho TS3 ale trofnu si říct že DBM a GC?
Návrat nahoru Goto down
Bols
Admin
Bols


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 10. 06. 11
Age : 35
Location : Brno

Barid, Protection Warrior Empty
PříspěvekPředmět: Re: Barid, Protection Warrior   Barid, Protection Warrior EmptyTue Jun 21, 2011 5:20 am

Kvalitních tanků není nikdy dost, po soukromem rozhovoru my pripadáš jako "normální" člověk. takze za mě Určitě ANO. afro flower
Návrat nahoru Goto down
https://planb.forumczech.com
Koniash

Koniash


Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 10. 06. 11
Location : Letní chata ve Winterspringu, zimu trávím v Nagrandu.

Barid, Protection Warrior Empty
PříspěvekPředmět: Re: Barid, Protection Warrior   Barid, Protection Warrior EmptyTue Jun 21, 2011 7:41 am

PRO. Vyzkoušíme si Tě v raidu či v nějakém HC a uvidíme. Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Kath

Kath


Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 10. 06. 11
Age : 42
Location : Skalka [PV]

Barid, Protection Warrior Empty
PříspěvekPředmět: Re: Barid, Protection Warrior   Barid, Protection Warrior EmptyTue Jun 21, 2011 12:27 pm

ANO
Návrat nahoru Goto down
jerd

jerd


Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 10. 06. 11
Age : 36
Location : Bratislava

Barid, Protection Warrior Empty
PříspěvekPředmět: Re: Barid, Protection Warrior   Barid, Protection Warrior EmptyTue Jun 21, 2011 5:33 pm

pekna prihlaska, sem za
Návrat nahoru Goto down
Scorpi

Scorpi


Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 11. 06. 11
Age : 41

Barid, Protection Warrior Empty
PříspěvekPředmět: Re: Barid, Protection Warrior   Barid, Protection Warrior EmptyTue Jun 21, 2011 5:44 pm

Pro me jasna volba ANO!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Barid, Protection Warrior Empty
PříspěvekPředmět: Re: Barid, Protection Warrior   Barid, Protection Warrior Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Barid, Protection Warrior
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Protection Warrior
» Deathlion- DPS Warrior
» Fury Warrior
» Tews,Prot-Arms Warrior

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Přihlášky-
Přejdi na: