Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Class leaders NABOR

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Bols
Admin
Bols


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 10. 06. 11
Age : 35
Location : Brno

Class leaders NABOR Empty
PříspěvekPředmět: Class leaders NABOR   Class leaders NABOR EmptyFri May 25, 2012 12:17 pm

Dobrý den,
Otevírám nábor na post Class leadera.

Class leaders
Jsou to lidé, kteří dané class a daným talentům rozumí a jsou schopní poradit. Jejich hlavním úkolem je sledovat své svěřence a dávat jim rady k hraní i eqipu tak, aby byli co nejplatnější pro gildu (členové by pak měli své dotazy směřovat ideálně na svého class leadra). Zároveň působí jako patronové své class, informují oficíry o herních kvalitách a chování svých svěřenců.

Vzhledem k nepřiíjemným situacím posledních týdnů nejdůležitějším pravidlem pro CL bude Inovat nové hráče své class, nemyslím tím že budou invovat každého "Troubu" co potkají ale důkladně ty lidi prověří za každého hráče kterého naverbujete a bude to kvalitní a tvárný člověk budou odměny.

O dalších pravidlech se dozvíte v sekci pravidla CL. (která bude přístupná pouze CL) ostatní se mohou zeptat. Ale myslím že je to věc pouze CL.

Co se týče samotného náboru tak prosím případné zájemce ať napiší zde do topicku.

děkuji za pozornost

Návrat nahoru Goto down
https://planb.forumczech.com
Sammycek

Sammycek


Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 04. 05. 12

Class leaders NABOR Empty
PříspěvekPředmět: Re: Class leaders NABOR   Class leaders NABOR EmptyFri May 25, 2012 3:16 pm

Zdravím,

Hlásím se do náboru CL za char - druid.
Myslím, že za druida umím hrát dobře, i když nepopírám, že na wotlku je to trochu jiné než na TBC. Ale teoretickou stránku si troufám říct, umím na výbornou.
Návrat nahoru Goto down
Slayton

Slayton


Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 27. 06. 11
Location : Holešov

Class leaders NABOR Empty
PříspěvekPředmět: Slayton - Shaman&Druid leader   Class leaders NABOR EmptyFri May 25, 2012 3:17 pm

-Hlasím se na post class leaderu pro povolání Shaman a Druid
-Můžu nabídnout jak PvE tak PvP spracování
-Dále můžu nabídnou zkušenosti z mezinárodních a oficiálních serverů
-Jsem schopen jednat s lidmi, ale pouze v případě, že nebudou pohrdavý a nechají mě dělat svou ''práci''
-Ačkoliv se to mnohým hráčům nemusí zdát, tak nejsem ofenzivní, pouze si nenechávám takzvaně ''srát na hlavu''
-Jsem ochoten pomoci i jiným povoláním. Prošel jsem si každé povolání kromě huntera

-Mezi mé mínusy patří nepříliš velká trpělivost, ale to bych snad nějak překousnul a snad to dopadne nějak aby to bylo ku prospěchu
-Slibuji, že za své svěřence si budu nést zodpovědnost
-Dále si myslím, že jsem vhodným kandidátem na post leadera zejména pro FERAL DRUIDY a SHAMANY jakéhokoliv ražení. A to z toho důvodu, že poslední dobou se vytrácí Feral Druidi jako tanci a dps celkově. Všichni hlavně resto a bala.
-Uvidím jak to vyřešíte, nicméně bych byl velice rád aby to dopadlo tak, abych byl zvolen

Slibuji tím věrnost a oddanost, čestný skautský tongue Smile
Návrat nahoru Goto down
Scorpi

Scorpi


Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 11. 06. 11
Age : 41

Class leaders NABOR Empty
PříspěvekPředmět: Re: Class leaders NABOR   Class leaders NABOR EmptyFri May 25, 2012 4:08 pm

Po zkusenostech z minula nemam moc chut pokracovat v CL... Pokud nikoho nenajdete na misto warru tak to vemu ale budu spis rad kdyz se toho zmocni nekdo dobrejma nervama....
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Class leaders NABOR Empty
PříspěvekPředmět: Re: Class leaders NABOR   Class leaders NABOR Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Class leaders NABOR
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Class leaders
» PvP Class Leaders

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Class leaders-
Přejdi na: