Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Guildovní webovky (pro Bolse)

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Roowi

Roowi


Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 07. 06. 12
Age : 35
Location : Most, Ústecký kraj, ČR

Guildovní webovky (pro Bolse) Empty
PříspěvekPředmět: Guildovní webovky (pro Bolse)   Guildovní webovky (pro Bolse) EmptySun Jun 10, 2012 10:07 am

Nevěděl jsem jakej topic s tím zaspamovat, tak to hodím sem. Tady bysme mohli řešit kritiku, návrhy na obsah, návrhy na grafiku no a prostě všechno, co by se tý konstrukce (pro ostatní: guildovního) webu týkalo Smile

Trochu jsem nad tím přemýšlel a o vzhledu možná trochu představu mám. Napadlo mě ale, jestli to neni vlastně trochu zbytečný. Máme fórum, který funguje, vypadá hezky a je tu tak nějak všechno. Proto mě napadla zásadní otázka než vůbec něco začnu. Bude to nějakej přínos, bude dát co do obsahu? Mně osobně se zdá systém, kdy vlezu na fórum přehlednější, než když se musím proklikávat webem, abych se na to fórum dostal.

Tím se z toho nechci vymotat, ale spíš rozvést diskuzi a vyslechnout (přečíst) názory ostatních členů guildy. Co si teda myslíte o vytvoření guildovního webu? Jaký obsah by tam (ne)měl být?

Roowi
Návrat nahoru Goto down
micinus

micinus


Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 10. 06. 11
Age : 33

Guildovní webovky (pro Bolse) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Guildovní webovky (pro Bolse)   Guildovní webovky (pro Bolse) EmptySun Jun 10, 2012 1:12 pm

Podle mě webovky nejsou až tak od věci, nic extra složitého, prostě bych dal něco kde na první stránce budou nějaké novinky typu "dneska jsme dali FK yogga 25" pod tím screen atd...prostě něco aby bylo na první pohled vidět, že se v guildě něco děje...plus co se hledá za classy a o co zrovna zájem není...prostě něco co zájemce o guildu zaujme, fórko je sice super, je tu všechno co je potřeba...ale neudělá to ten první dojem takový jako pěkné webovky na kterých je odkaz na forum kde si podá příhlášku Smile
Návrat nahoru Goto down
 
Guildovní webovky (pro Bolse)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Eventy,Pokec...-
Přejdi na: