Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 cooldead arms protect war

Goto down 
+3
Bols
FaKi
cooldead
7 posters
AutorZpráva
cooldead




Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 13. 06. 11

cooldead arms protect war  Empty
PříspěvekPředmět: cooldead arms protect war    cooldead arms protect war  EmptySat Jun 25, 2011 12:04 pm

1) Nick: cooldead
2) Class: warior
3) Race: orc
4) Main spec: arms
5) Talenty: 57/14/xx http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Phobos&n=Cooldead

6) Jaké máš zkušenosti s touto class: expil som na arms do 30lvl porom som si dal protect a s tim som dal na 80 ale tankovat velmi neviem
7) Jak dlouho hraješ WoW?: 3-4 roky
Played postavy: (/played): 32dni 5 hod
9) Předcházející guilda/y: bringers of juctice
10) Důvod odchodu z předcházející guildy: rozpad
11) Gearscore:3737gs
12) Dual talenty?: mam dualy arms protect

13) Vaše Profese:(vypište i váš skill) mining a bs mining full a bs 477

14) Máš nějaké alty?: vyjmenuj prosím všechny, i ty za které už nehraješ. 50lvl pala wilska ,
15) Čím nám můžeš být přínosem?:pomoct v raidu a ked pride lepsi eqq tak aj s progresom uld
16) Máš, a umíš používat TS3:ano
17) Od kolika, do kolika hodin můžeš hrát:14:00-22:00
18) Nějaký dodatek nebo něco málo o sobě co by jsi chtěl sdělit?:volam sa bohus byvam na slovensku na vychode

19) Věk: 14
20) Přečetl jsi si pravidla Guildy a Raidu ?: ANO
21) Kontrolní otázka - Jaké jsou povinné Addony ? dedly bossmods group calendar
Návrat nahoru Goto down
cooldead




Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 13. 06. 11

cooldead arms protect war  Empty
PříspěvekPředmět: Re: cooldead arms protect war    cooldead arms protect war  EmptySat Jun 25, 2011 12:10 pm

cooldead napsal:
1) Nick: cooldead
2) Class: warior
3) Race: orc
4) Main spec: arms
5) Talenty: 57/14/xx http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Phobos&n=Cooldead

6) Jaké máš zkušenosti s touto class: expil som na arms do 30lvl porom som si dal protect a s tim som dal na 80 ale tankovat velmi neviem
7) Jak dlouho hraješ WoW?: 3-4 roky
Played postavy: (/played): 32dni 5 hod
9) Předcházející guilda/y: bringers of juctice
10) Důvod odchodu z předcházející guildy: rozpad
11) Gearscore:3737gs
12) Dual talenty?: mam dualy arms protect

13) Vaše Profese:(vypište i váš skill) mining a bs mining full a bs 447

14) Máš nějaké alty?: vyjmenuj prosím všechny, i ty za které už nehraješ. 50lvl pala wilska ,
15) Čím nám můžeš být přínosem?:pomoct v raidu a ked pride lepsi eqq tak aj s progresom uld
16) Máš, a umíš používat TS3:ano
17) Od kolika, do kolika hodin můžeš hrát:14:00-22:00
18) Nějaký dodatek nebo něco málo o sobě co by jsi chtěl sdělit?:volam sa bohus byvam na slovensku na vychode

19) Věk: 14
20) Přečetl jsi si pravidla Guildy a Raidu ?: ANO
21) Kontrolní otázka - Jaké jsou povinné Addony ? dedly bossmods group calendar
Návrat nahoru Goto down
FaKi

FaKi


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 10. 06. 11

cooldead arms protect war  Empty
PříspěvekPředmět: Re: cooldead arms protect war    cooldead arms protect war  EmptySat Jun 25, 2011 1:02 pm

Cooldead hmm som za ,ale bol by som rad keby bol viac komunikativnejsi a ked sa nieco pytam aby mi aj odpovedal. Take mam ja s tym to menom skusenosti.
Návrat nahoru Goto down
Bols
Admin
Bols


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 10. 06. 11
Age : 35
Location : Brno

cooldead arms protect war  Empty
PříspěvekPředmět: Re: cooldead arms protect war    cooldead arms protect war  EmptySat Jun 25, 2011 1:33 pm

No musím říct že nick je mě povědomí ale přesto neznámý, asi si nebyl moc aktivní nebo výrazný. takže za mě ano, ale chci vidět aktivitu a přínos pro guildu.. navrhuji zkušební období 1 týdne. Exclamation Exclamation
Návrat nahoru Goto down
https://planb.forumczech.com
Scorpi

Scorpi


Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 11. 06. 11
Age : 41

cooldead arms protect war  Empty
PříspěvekPředmět: Re: cooldead arms protect war    cooldead arms protect war  EmptySat Jun 25, 2011 6:03 pm

Hmmmm.... nick mi nic nerika. Jsem na vazkach jestli jo nebo ne, protoze jestli jsem hrali spolu v BoJ (a to jsem tam byl asi rok) a nevsiml jsem si te v zadnym raidu ci dungu tak si nejsem jistej jestli jsi opravdu prinosem. Mozna si nebyl jeste 80 fakt nevim... Ja se zdrzuju hlasovani
Návrat nahoru Goto down
Palmert

Palmert


Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 21. 06. 11

cooldead arms protect war  Empty
PříspěvekPředmět: Re: cooldead arms protect war    cooldead arms protect war  EmptySat Jun 25, 2011 9:02 pm

Nevím jestli ja mužu hodnotit,ale Cooldead trosku znam z arenek a řekl bych že ano Smile
Návrat nahoru Goto down
Bols
Admin
Bols


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 10. 06. 11
Age : 35
Location : Brno

cooldead arms protect war  Empty
PříspěvekPředmět: Re: cooldead arms protect war    cooldead arms protect war  EmptySun Jun 26, 2011 10:14 am

No znat ho s arenek je dobré, ale pořád jsem PVE Guilda.. možná by se měl vyadřit i cooldead. k tomu co je zde už napsáno..
Návrat nahoru Goto down
https://planb.forumczech.com
Tuskatappaya

Tuskatappaya


Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 10. 06. 11

cooldead arms protect war  Empty
PříspěvekPředmět: Re: cooldead arms protect war    cooldead arms protect war  EmptySun Jun 26, 2011 11:54 am

Ja som za , aj keď v BoJ-ke som ťa vôbec nevidel v raidoch , skôr v bg-čkách , ja by som mu dal šance , uvidíme ako bude aktívny v raidoch Smile
Návrat nahoru Goto down
Kath

Kath


Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 10. 06. 11
Age : 42
Location : Skalka [PV]

cooldead arms protect war  Empty
PříspěvekPředmět: Re: cooldead arms protect war    cooldead arms protect war  EmptySun Jun 26, 2011 12:44 pm

Na zkousku jsem PRO, sem tak jsem to jmeno v BOJ videl v chatu.
Ale min Aren a vice pve + repky na NT na exa.
Návrat nahoru Goto down
Bols
Admin
Bols


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 10. 06. 11
Age : 35
Location : Brno

cooldead arms protect war  Empty
PříspěvekPředmět: Re: cooldead arms protect war    cooldead arms protect war  EmptySun Jun 26, 2011 12:47 pm

Ok BEREME ale týdeni zkušební období! chci vidět aktivitu! nejen v chatu ale i v raidech pomahani guilde a další věci ktere jsou uvedeny v pravidelch.

Vítej v plánu B
Návrat nahoru Goto down
https://planb.forumczech.com
Sponsored content





cooldead arms protect war  Empty
PříspěvekPředmět: Re: cooldead arms protect war    cooldead arms protect war  Empty

Návrat nahoru Goto down
 
cooldead arms protect war
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Shiftyx arms/protect war
» Perzeus, protect warr
» Teito-Fury/arms warr
» Teito-Fury/arms warr
» Tews,Prot-Arms Warrior

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Přihlášky-
Přejdi na: