Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Video: Plan B vs Mimiron 10man HD Quality !

Goto down 
+3
Scorpi
Zaryel
Barid
7 posters
AutorZpráva
Barid

Barid


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 20. 06. 11
Age : 33

Video: Plan B vs Mimiron 10man HD Quality ! Empty
PříspěvekPředmět: Video: Plan B vs Mimiron 10man HD Quality !   Video: Plan B vs Mimiron 10man HD Quality ! EmptySat Jul 30, 2011 10:33 pm

Tak konečně se mi to podařilo uploadnout na youtube, po dvou dnech a několika pokusech kdy se mi to vždy zastavilo na 53% sem to raději rozdělil na dvě části. V první si můžete vychutnat hladký průběh 1. až 3. fázy a v druhé části první nepovodené pokus a následné resnutí všech částí a konečný kill

Obojí doporučuji zapnout na HD 720p a zvětšit pro lepší požitek. (ano kompl mi to stíhá a kvalita je fak dobrá Smile


Návrat nahoru Goto down
Zaryel
Admin
Zaryel


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 27. 06. 11
Age : 33

Video: Plan B vs Mimiron 10man HD Quality ! Empty
PříspěvekPředmět: RE   Video: Plan B vs Mimiron 10man HD Quality ! EmptySat Jul 30, 2011 11:13 pm

Jo při prvním pokusu 4. fáze jsme se obětovali =D Tak moc sme to chtěli dorazit, že sme ani nezdrhali od Shock Blastu Cool
Návrat nahoru Goto down
Scorpi

Scorpi


Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 11. 06. 11
Age : 41

Video: Plan B vs Mimiron 10man HD Quality ! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Video: Plan B vs Mimiron 10man HD Quality !   Video: Plan B vs Mimiron 10man HD Quality ! EmptySun Jul 31, 2011 8:54 am

Moc pekny video :-) A gratuluju vsem k opetovnemu pokoreni Mimirona :-)
Návrat nahoru Goto down
Unholly

Unholly


Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 12. 06. 11

Video: Plan B vs Mimiron 10man HD Quality ! Empty
PříspěvekPředmět: mimiron...   Video: Plan B vs Mimiron 10man HD Quality ! EmptySun Jul 31, 2011 10:02 am

hmm ako som sa na to pozeral tak to vyzera celkom easy Very Happy

inak cg healom ze to dali vo dvojici....
Návrat nahoru Goto down
Asaru

Asaru


Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 12. 06. 11
Age : 32

Video: Plan B vs Mimiron 10man HD Quality ! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Video: Plan B vs Mimiron 10man HD Quality !   Video: Plan B vs Mimiron 10man HD Quality ! EmptySun Jul 31, 2011 12:46 pm

Tak tady se jasně ukazuje, jak se to má, i nemá dělat Very Happy parádní video Smile
Návrat nahoru Goto down
Epo

Epo


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 28. 06. 11
Age : 32
Location : proměnlivá

Video: Plan B vs Mimiron 10man HD Quality ! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Video: Plan B vs Mimiron 10man HD Quality !   Video: Plan B vs Mimiron 10man HD Quality ! EmptyMon Aug 01, 2011 8:38 am

A taky, že když se to podělá, dá se to ještě dodělat. tongue
Návrat nahoru Goto down
Micinak

Micinak


Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 11. 06. 11
Age : 27

Video: Plan B vs Mimiron 10man HD Quality ! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Video: Plan B vs Mimiron 10man HD Quality !   Video: Plan B vs Mimiron 10man HD Quality ! EmptyTue Aug 02, 2011 9:12 pm

Dragon Rider!!! <3 Smile ach jo... toto mně bude tu chvilku chybět... Crying or Very sad ale já se vrátím, lepši a silnější než kdy dřív!!! Very Happy Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Video: Plan B vs Mimiron 10man HD Quality ! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Video: Plan B vs Mimiron 10man HD Quality !   Video: Plan B vs Mimiron 10man HD Quality ! Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Video: Plan B vs Mimiron 10man HD Quality !
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Mimiron first kill 25man
» Ulduar 10Man Progress
» Yogg - 10man - 06-02-2012
» Trial of the crusader - 10man
» First Kill - The Obsidian Sanctum 10man +3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Úspěchy a život ve WoW-
Přejdi na: