PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Trial of the crusader - Lord Jaraxxus

Goto down 
AutorZpráva
Micinak

avatar

Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 11. 06. 11
Age : 22

PříspěvekPředmět: Trial of the crusader - Lord Jaraxxus   Mon Feb 20, 2012 10:21 am

"You face Jaraxxus, the eredar lord of the Burning Legion"

Jarraxus je už o něco těžší než beasti. Fight má pouze jednu fázi, ve které se bude střídat dmg do bosse a addů, které si vyvolá.

Boss má několik základních abilit:

Nehter Power - Zvýší magic dmg bosse o 100% (20% - 5 stacků). Tento buff se dá dispellnout, ale i spellstealnout (takže mageové tešte se Very Happy). Ovšem pokud nejsou v raidu alespoň 3 mageové musí se dispellovat - raid si nemůže dovolit nechat na něm buff déle než 1 global cooldown.

Fel fireball - Toto dá tankovi hodně velký dmg a potom ještě zhruba 50% prvního dmg každou sekundu po dobu pěti sekund. Naštěstí má 2,5s cast time, dá se a MUSÍ se interruptnout. Takže dokud je přiřazené melee na interruptování mělo by byt vše OK.

Fel lightning - Už podle názvu si odvodíte, že budou nutné rozestupy. Abilita může skočit až 4x a víte co čeká toho posledního Smile

Legion Flame - Čas od času dá Jaraxxus na náhodné RANGEDKO dotku, která tiká každou sekundu za asi 2k dmg, ale pokaždé když tikne tak vypustíte malý obláček ohně, který dává stejný dmg jako dotka. Hráč zasažený musí utíkat od bosse ke stěně.

Incinerate flesh - Dá na náhodného hráče efekt, který absorbuje heal až po X healing done. Jakmile je daný hráč vyhealován efekt zmizí a nic se nestane, pokud ne a efekt vytiká dá na celý raid dotku, což může vést k rychlému wipe.

Boss vyvolává dva druhy addů:

Mistress of pain (sucubuska) - vyvolává se z portálů, od těch se musí pryč, jelikož dávají aoe kolem sebe. Musí se tankovat, jelikož dává melee asi stejně jako boss. Čas od času vycastí Spinning Pain Strike - chargne na náhodného hráč a dá mu dmg za 50% jeho CURRENT HP. Tento spell nezabíjí, ale může hráče srazit na tak málo HP, že ho dorazí chain, nebo legion flames.

Felflame Infernal - vyvolávají se ze sopek, které taky dávají aoe. Vyvolají se celkem 3, ale mají méně HP než sucubussky, a dávají menší melee dmg. Čas od času dají Fel Inferno - skočí na náhodného člověka a začnou dávat aoe dmg (přitom by měli stát na místě).

Samozřejmě všichni addi by měli být PRIORITOU pro dmgery, kromě toho, co interruptuje fel fireball.

Taktika:
Dle výčtu mnoha spellů se zdá boss těžký, ale nemusí tomu tak být. Boss se jednodušše tankuje uprostřed, interruptuje se mu cast, drží se rozestupy, kdo má dotku utíká ke stěně arény, ne přes raid Very Happy . Kdo dostaně incinerate tak se vyhealuje (v tento moment je výhodné použít POTKY a LENTILKY, případně se sami healnout). Nestojí se tam, kde se spawnují addi a zabíjí se jak rychle je to jen možné. Samozřejmě dispell, kdykoliv si boss nahodí buff. Pokud všichni dělají to, co mají je tento fight spíše těžký pro healery, kvuli velkému raid dmg a dmg na obou tancích.

Takže ještě jednou:
Interrupt
Heal toho s Incinerate
Pryč s ohněm
Rozestupy
Dispell
Zabíjet addy ASAP (as soon as possible, zapamatujte si to, rád to používám Very Happy )


Ve videu snad pochopíte vše, co jsem pořádně nevysvětlil Smile

A připravte se dobře, toto bude těžší než beasti, tak neusněti na vavříněch nebo
"YOUR AROGANCE WILL BE YOUR UNDOING!"
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Trial of the crusader - Lord Jaraxxus
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Taktiky do raidů a Dungeonů-
Přejdi na: