Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Guinevra / Priest

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Marion

Marion


Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 27. 11. 11
Age : 36
Location : Ostrava

Guinevra / Priest Empty
PříspěvekPředmět: Guinevra / Priest   Guinevra / Priest EmptySun Nov 27, 2011 1:19 pm

Guinevra
80 lvl



Class: Priest
Special.: Shadow / holy
Talenty: 8/0/63 / 14/57/0
Profese: Alchemy/herb. max
Dale na dalsich postavach mam na max tailor/ bs/ jwl/ leather/ ench / ins
Na eng se pracuje Very Happy nekdy snad dodelam Smile


GS: 3745


Reputace : všechny uvedene na exalted



První Guilda: Vlci smecka – duvod odchodu muj kamarad Gum pan Jirka s Klatov alias Georgusta predal vedeni Justyne alias Taurisa pod jeji vedenim guildy zacinala opravdu vlcet- nadavky, sprosty kolektiv, kradeze v GB ……… nechci dále rozvadet je toho hodne

Druha guild: Bobani – kamaradska guilda svým zpusobem jsme vsici Gum Smile bohuzel nechodim UD a Nax sem snad byla jednou. Drive se chodilo ale nez jsem doexpila 80 lvl gum odesel z pracovnich duvodu. Nekteri odesli a tvrde jadro zustalo jsme v guilde 6 lidi proste fajnova particka.

Proc k Vam ? : Protože me oslovil Vas Gum a muj kamarad s guildy pan Milan alias Johanson rikal ze jste dobra guilda ,libi se mi vase stranky. Gum pusobil seriozne rikal ze jste normalni Smile coz prave hledam.

Co ocekavam? : Prijemny kolektiv , zabavu , srandicky a bygbit Smile Nemusim mit vse za kazdou cenu.

Zkusenosti: 6 let jsem hrala ultimu online darkparadise , pote jsem hrala 2 roky lineage II a pritel me navedl na wow, hraji ho cca rok.
Priest je moje 1 postava umym za dmg heal moc ne ale když je potreba chodim i za nej. Rada se za heal naucim.

Něco o sobe: Jsem Guinevra alias Marketa , jsem na MD hraji pro zabavu se svým pritelem Davidem alias Někdo je Gum guildy pvp outsider a také to hraje nove muj tatka olda Smile alias Oldas muj pritel ma vetsi gs jelikoz tuto hru hraje 6 let 5 let na ofiku a se mnou rok tady . Je to muj hlavni radce. GS si muzu zvednout koupila jsem tedka nove ramena ruce a umym 3 planky s Ud na tailor. Co se tyce talentu na heal klidne muzem predelat není problem rada si necham poradit skusenejsim hracem.

Vlastnim 3 guildy mam je jako zvetsni banky u mych otroku Very Happy 1. Bankovni ucet
2. Zelvy ninja
3. Rychla rota
TS3: nemam není problem ho nainstalovat mam skype a mumble.

Adony na raidy : nemam není problem stahnout dodelat

Raid time ? : To zalezi pokud bude pritel doma nebo jestli prcek bude spat bohuzel
neovlivnim ale pravidelne od 8 vecer spi az do rana vetsinou wowko parim do 1 hodiny ranni.
Návrat nahoru Goto down
Bols
Admin
Bols


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 10. 06. 11
Age : 35
Location : Brno

Guinevra / Priest Empty
PříspěvekPředmět: :)))   Guinevra / Priest EmptySun Nov 27, 2011 1:55 pm

Přihláška celekm pěkně napsaná hlavně část: Proc k Vam ? : Protože me oslovil Vas Gum a muj kamarad s guildy pan Milan alias Johanson rikal ze jste dobra guilda ,libi se mi vase stranky. Gum pusobil seriozne rikal ze jste normalni coz prave hledam. Smile

GS není pravdu vysoké ale to dožene. na armory jsem se nedíval takže nevím co řepky to už nechám na clas leadrovi..
Návrat nahoru Goto down
https://planb.forumczech.com
Unholly

Unholly


Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 12. 06. 11

Guinevra / Priest Empty
PříspěvekPředmět: Guinevra   Guinevra / Priest EmptySun Nov 27, 2011 3:21 pm

S repkami som spokojny, eq ako pisal Bolsi dodame mi, Talenty mno tie urcite upravit Sh mi pride na pvp a v holy mas zoapr talentov zle..
Za mna urcite ANO... + tie Achiev Pointy ma tesia Smile
Návrat nahoru Goto down
Palmert

Palmert


Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 21. 06. 11

Guinevra / Priest Empty
PříspěvekPředmět: Re: Guinevra / Priest   Guinevra / Priest EmptySun Nov 27, 2011 9:22 pm

Ve vlči smečce sem začinal ale nepamatuju si tě tam Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Marion

Marion


Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 27. 11. 11
Age : 36
Location : Ostrava

Guinevra / Priest Empty
PříspěvekPředmět: Re: Guinevra / Priest   Guinevra / Priest EmptySun Nov 27, 2011 11:57 pm

Mno zalezi za co budu svama chodit jestli jako heal nebo dmg , protoze sem tam nejake bg jdu delam to pro achievementy tak bych byla rada za to shadow jak mam Smile ale pokud za oboje ,jak bude potreba tak se prizbusobim. ...... Clovek nemuze mit vse Smile
Ve vlcacich jsem se neprojevovala...... spise jsem wowko neumela...... ani psat do chatu Smile
Návrat nahoru Goto down
Bols
Admin
Bols


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 10. 06. 11
Age : 35
Location : Brno

Guinevra / Priest Empty
PříspěvekPředmět: Re: Guinevra / Priest   Guinevra / Priest EmptyMon Nov 28, 2011 10:01 am

prijata

/lock
Návrat nahoru Goto down
https://planb.forumczech.com
Sponsored content





Guinevra / Priest Empty
PříspěvekPředmět: Re: Guinevra / Priest   Guinevra / Priest Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Guinevra / Priest
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Kirmizi - Discipline priest
» Melonik, Priest
» Shadow Priest
» exeptos - priest
» Poznámky k raidování

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Přihlášky-
Přejdi na: