Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Melonik, Priest

Goto down 
+4
Scorpi
FaKi
Koniash
melonik
8 posters
AutorZpráva
melonik




Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 02. 06. 12

Melonik, Priest Empty
PříspěvekPředmět: Melonik, Priest   Melonik, Priest EmptySat Jun 02, 2012 6:20 pm

Nick: Melonik
Level: 80lvl

Class a Specializace: PvE SH
Druhá specializace: PvP Disco
Talenty: 13/0/58
Druhé talenty: 54/17/0
Profese: ENG/Tailor a off všetky full

Gear Score: PvP disco: 5100, PvE SH: 4957, PvE Holy: 4850

Reputace: Všetky NT repky Exalted :-) Hlavné mestá Reve/EXA :-)


Alts: Zatiaľ žiadny :-)

Předchozí guildy: Nehral som WoW teraz asi 2-3 mesiace a predtým som bol len v takých guildách aby sa nepovedalo :-)
Proč právě k nám?: Lebo je to najlepšia guilda v akej som kedy bol Very Happy Dobrý kolektív (teda dúfam, že ešte stále je)
Co očekáváte od naší guildy?: Že konečne budem so svojov maminkou (Bugabu) a hlavne ten dobrý kolektív :-)
Zkušenosti: Priesta hrám asi 3-4mesiace na Deime zapáčil sa mi tak ho skúsim aj tu u vás :-)

Něco o tobě: Som muž s hrubím hlasom, ktorý hrá rád futbal, a hrá WoW :-) A ešte, že rád predávam postavy Very Happy Teda teraz už po menej ako to bolo zvykom :-) Tí čo si ma pamätajú budú vedieť Very Happy
TS3? : Mám, aj mikrofón Very Happy
Addony na raidy: Čo to je ??? :-) DBM, Recount, Xperl/Healbot :-)
Jak vám vyhovuje Raid Time? : Prispôsobíte sa mi Very Happy Ale nie čas si na to určo nájdem Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Koniash

Koniash


Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 10. 06. 11
Location : Letní chata ve Winterspringu, zimu trávím v Nagrandu.

Melonik, Priest Empty
PříspěvekPředmět: Re: Melonik, Priest   Melonik, Priest EmptySat Jun 02, 2012 7:44 pm

Já jsem PRO, ale s podmínkou, že minimálně čtvrt roku nebudeš přemýšlet o prodeji postavy a nákupu jiné. Smile
Návrat nahoru Goto down
FaKi

FaKi


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 10. 06. 11

Melonik, Priest Empty
PříspěvekPředmět: Re: Melonik, Priest   Melonik, Priest EmptySun Jun 03, 2012 11:58 am

ja som za exotov v nasej guilde neni nikdy dost
Návrat nahoru Goto down
Scorpi

Scorpi


Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 11. 06. 11
Age : 41

Melonik, Priest Empty
PříspěvekPředmět: Re: Melonik, Priest   Melonik, Priest EmptySun Jun 03, 2012 6:23 pm

Jasne ze pro... Poradnejch drsnaku neni na mumble nikdy dost :-DDDD
Návrat nahoru Goto down
micinus

micinus


Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 10. 06. 11
Age : 33

Melonik, Priest Empty
PříspěvekPředmět: Re: Melonik, Priest   Melonik, Priest EmptySun Jun 03, 2012 10:01 pm

Někteří hráči jsou známí, někteří jsou známější...a pak jsou legendy jako Melonik Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Bols
Admin
Bols


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 10. 06. 11
Age : 35
Location : Brno

Melonik, Priest Empty
PříspěvekPředmět: Re: Melonik, Priest   Melonik, Priest EmptyMon Jun 04, 2012 10:57 am

Mě se to nelíbí nechci dalšího hráče který se obleče a prodá.. chápu že tě třeba nebaví hrat za jednu class ale podívej se na to z pohledu guildy.... Bylo by spravedlivé ti nedát 2. šanci když někteří ji dostali. takže tě klidně vezeme ale neprodáš! rozmysli si dobře jestli k nám opravdu chceš jít za těchto podmínek.. když zase prodáš tak už mě prosím nikdy nepis:)
hlavní slovo bude mít CL.
Návrat nahoru Goto down
https://planb.forumczech.com
Sylaros

Sylaros


Poèet pøíspìvkù : 64
Join date : 11. 06. 11

Melonik, Priest Empty
PříspěvekPředmět: Re: Melonik, Priest   Melonik, Priest EmptyTue Jun 05, 2012 12:27 pm

za mě NE. Člověk, který neustále mění postavy, si moc nezaslouží být v guildě. Vem si, že bys vyhrál pár itemů, o které má zájem třeba někdo jiný a ty bys tu postavu potom prodal a EQ by byl zahozen, ale počkej si na vyjádření CL.
Návrat nahoru Goto down
melonik




Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 02. 06. 12

Melonik, Priest Empty
PříspěvekPředmět: Re: Melonik, Priest   Melonik, Priest EmptyTue Jun 05, 2012 4:26 pm

Ako myslíte Very Happy No, ja už som s predávaním postáv skončil kamarát skončil s WoW tak mi dal * Very Happy A chcel som ísť k vám lebo táto guilda mala naj kolektív ale ako myslíte Very Happy Bols ma nesklamal Very Happy Scorpi, Mici, Faki, Conie ďakujem za dôveru Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Tuskatappaya

Tuskatappaya


Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 10. 06. 11

Melonik, Priest Empty
PříspěvekPředmět: Re: Melonik, Priest   Melonik, Priest EmptyTue Jun 05, 2012 4:35 pm

Cl priestov ? neviem kto to je , ale za mňa Áno Smile , ale ! budeš musieť splniť pár podmienok.
Takže za 1. Prestaneš čekovať kundičky na fb počas raidu
2. Keďže tak rád vymieňaš postavy /predávaš 2-3 ToC25 budeš bez lootu , ber to ako keby sme mali epgp a nemáš ešte prioritu , to keby ťa náhodou prestal
baviť priest a skúsil by si ho predať , samozrejme ak nejaký item nebude nikto chcieť (to sa asi nestane ) tak ti ho dáme.
3. Predtým ako ťa naberiem do guildy , si ťa vyskúšam , takže keď budeš online tak mi napíš.
To je asi tak všetko Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Tuskatappaya

Tuskatappaya


Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 10. 06. 11

Melonik, Priest Empty
PříspěvekPředmět: Re: Melonik, Priest   Melonik, Priest EmptyTue Jun 05, 2012 5:04 pm

Prijatý ! by Tuska lol!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Melonik, Priest Empty
PříspěvekPředmět: Re: Melonik, Priest   Melonik, Priest Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Melonik, Priest
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» exeptos - priest
» Poznámky k raidování
» Guinevra / Priest
» Kirmizi - Discipline priest
» Avant - priest/holy

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Přihlášky-
Přejdi na: